Anatol35

czw 24 sty, 2019

Nie mam pojęcia jakie lampy do domu będą najlepsze. Może ktoś z Was zna się na tym i może mi coś doradzić? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc.

mariusz321123ww

pn 28 sty, 2019

Teraz chyba każdy z nas wie że lampy do domu kosztują bardzo dużo pieniędzy.Sam o tym wiem bardzo dużo.

moleras19

czw 21 lut, 2019

A może jest ktoś kto szyje swoje dekoracje do domu na przykład poduszki ozdobne czy zasłony to polecam fajny sklep sklep kaletniczy tutaj znajdziecie nicie suwaki czy zamki wszystkie potrzebne akcesoria krawieckie . Bardzo fajny sklep z pasmanterią. W tym sklepie możecie również kupić akcesoria szewskie. Polecam zajrzeć.

Ivanesa

wt 26 lut, 2019

Ja wpadłam na pomysł aby kupić zabytkową lampę, co prawda miałam takie po dziadkach ale widać rodzice dawno się ich pozbyli, nie zdając sobie sprawy z wartości i nie doceniając uroku. Myślę żeby pojechać na giełdę antyków- podwarszawskie Bronisze, ponieważ na stronie internetowej https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/3 podpatrzyłam, że wybór jest naprawdę ogromny. Ciekawa jestem tylko czy koniecznie trzeba rezerwować przez Internet czy też mogę po prostu się tam wybrać i najpierw obejrzeć z bliska?

Wróć do „Hyde Park”