Ksawier32
Posty: 0
Rejestracja: pn 10 wrz, 2018

pn 10 wrz, 2018

Jeśli nie masz pomysłu jakie meble restauracyjne wybrać polecam wejść sobie na http://elmech-nikol.pl/meble-restauracy ... azniejsze/ i poczytać na ten temat. Jestem pewny, że porady spodobają się każdej osobie.

lulka90
Posty: 0
Rejestracja: sob 20 paź, 2018

sob 20 paź, 2018

większym problemem jest dobry sprzęt. Bo jednak meble to każdy może pod siebie jakoś i pod swój gust dobrać. A co polecacie z maszyn? Ja na pewno systemy zmywania od Winterhalter, zarówno zmywarki jak i wyparzarki mają dobrej jakości

Ivanesa
Posty: 12
Rejestracja: sob 23 lut, 2019

śr 20 mar, 2019

Teraz dla gości wystrój restauracji jest równie ważny jak jedzenie, po sobie zresztą wiem, że wolę wybrać się tam gdzie jest przyjemnie i niebanalnie. To właśnie meble i dodatki w dużej mierze czynią restaurację miejscem atrakcyjnym do rodzinnych, przyjacielskich czy biznesowych spotkań. A sprawa nie jest prosta, bo lokal gastronomiczny musi się czymś oryginalnym wyróżniać, najlepiej więc jeśli sprawę umeblowania i całej aranżacji weźmie w swoje ręce dobry architekt wnętrz. W przeciwnym razie można niezłą gafę strzelić, ja spotkałam się np. z czymś takim jak restauracja włoska gdzie na ścianach były greckie wzory. Na https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/ widziałam fajne metamorfozy wnętrzarskie, widać że te Panie mają ciekawe pomysły, może tam warto zadzwonić i zasięgnąć fachowej pomocy?

Wróć do „Hyde Park”