karo
Posty: 1
Rejestracja: wt 21 wrz, 2010

wt 21 wrz, 2010

Witam:) Jestem świeżo zafascynowana instrumentami smyczkowymi a w szczególności skrzypcami-po obejrzeniu filmu "solista', odnowily sie we mnie dziecięce pragnienia nauki gry na jakimś intrumencie. Uczylam sie co prawda grać na pianinie kilka lat, z jakimistam w miare zadowalającymi skutkami, ale byłam leniwa i przerwałam nauke, a teraz mam 20 lat i od dłuzszego czasu nie miałam żadnego instrumentu w reku.W kazdym razie moja pasja do muzyki instrumentalnej jakoś ostatnio zaczeła się ujawniać, kiedy wchodziłam na youtubie na nagrania z coverami znanych piosenek w wykonaniu skrzypkowym ,lub kontrabasowym,niesamowicie to brzmi! Dzisiaj od kilku godzin siedze w internecie odkrywając różne niestandartowe sposoby grania na skrzypcach.Strasznie spodobało mi się granie Paula Dateh'a http://www.youtube.com/watch?v=36Xt-XeWnHM , jak tto uslyszałam to wiedzialam że to jest TO co zawsze chciałam grać, do tej pory szukałam instrumentu, krążac wciąż wokól pianina i gitary basowej, ale nie byłam do końca przekonana.Forma muzyki jaką tworzy ten chłopak na skrzypcach jest dla mnie idealna i jestem nia zafascynowana, mam teraz dużo pytań do kogoś kto zna się na temacie-
Czy jest mozliwe znalezienie jakiegos nauczyciela w Warszawie ktory grałby w podobnym stylu?wiem ze na poczatek trzeba opanowac podstawy ale zawsze fajniej miec mentora i mistrza ktory grałby własnie tą wymarzoną muzykę:)myśle że wśró
Poza tym, zakładam że nauczyć sie dam rade bo mam naprawde dużo zapału i pasji, ale mimo wszystko spytam, o jakich okresach czasu mozna mowic w przypadku skrzypiec , żeby nauczyć sie grać od zera i jeszcze zacząc improwizować w nowoczesnych stylach?czy w rok codziennych cwiczen bede w stanie cokolwiek zagrac w tym rodzaju? i kwestia finansow, ile trzeba wydac na sklrzypce do nauki, takie najtansze?Wiadomo że na dobry instrument bede zbierac pieniadze ale musze tez do niego dojrzec, no i zobaczymy czy w ogole uda mi sie to opanować:)
dziekuje za wszelkie odpowiedzi,pozdrawiam,Karolina

Wróć do „Szukam nauczyciela/ udzielę lekcji”