Miron
Posty: 2
Rejestracja: wt 11 paź, 2016

wt 11 paź, 2016

Kliknij, żeby zobaczyc zdjęcie


Specjalizuję się w nauczaniu DOROSŁYCH i młodzieży. OD ZERA!!! :)

VIOLIN CLASSES IN ENGLISH AVAILABLE
Please contact me for details (Call/Text/email/WhatsApp/Messenger/FB) :)
Masz pytanie (lub nie lubisz czytać długich ogłoszeń) - zadzwoń !


Kontakt: +48 691 127 635
miron.zajecia@gmail.comNa pierwszych lekcjach nie jest wymagane posiadanie własnego instrumentu.
Pomagam w wyborze i zakupie skrzypiec.


Zajęcia odbywają się u mnie (Skrzyżowanie matejki / Grunwaldzka).


Koszt zajęć:
INDYWIDUALNE 120zł / 45min
GRUPOWE (2osoby) 75 zł / 60 minTAK - Wbrew stereotypom, opanowanie gry na skrzypcach JEST MOŻLIWE dla osoby zaczynającej naukę w wieku DOROSŁYM!!! Mile zachęcam! :)


Prowadzę zarówno osoby, które nie próbowały dotąd uczyć się gry na żadnym instrumencie, jak również te, które chciałyby wrócić do grania po baaaardzo długiej przerwie (a miały np. krótką przygodę z muzyką w dzieciństwie).


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE - dla tych, którzy preferują silne ukierunkowanie na specyficzne potrzeby i indywidualny tok pracy. Masz 100% mojego czasu i uwagi tylko dla siebie! :)


ZAJĘCIA GRUPOWE - (Grupy 2 osobowe). Jeśli lubisz interakcję, gry zespołowe, relacje, poznawanie nowych osób - to forma dla Ciebie! Program zajęć skupia się na muzycznej interakcji, nastawia na współpracę z innym grającym, przygotuje Cię do grania z kimś innym, dołączenia do zespołu, etc. Jednocześnie, mała dwuosobowa grupa gwarantuje przestrzeń do pracy nad trudnościami każdej osoby. Dodatkowo - dwa razy w miesiącu po zajęciach udzielę Ci konsultacji indywidualnej.


Założyłem i prowadzę Miłą Orkiestrę Smyczkowych Transformacji, której członkowie składają się z osób dorosłych (uczących się od zera lub po kilkunastoletniej przerwie).
Możesz do nas dołączyć – już po kilku miesiącach nauki! :)
https://www.facebook.com/Mila.Orkiestra.Smyczkowych.Transformacji/

Posiadam ponad 10-letni staż pedagogiczny w zakresie nauczania muzyki (zarówno dzieci jak i dorosłych, 5-60+) oraz kilkuletnie doświadczenie jako animator przy prowadzeniu zajęć edukacyjnych i koncertów.

Kładę duży nacisk na zdrowie i higienę kręgosłupa. Chcę, by moi uczniowie mogli bezpiecznie cieszyć się grą na instrumencie, bez ograniczeń zdrowotnych i wiekowych.
Dlatego współpracuję z fizjoterapeutami, dbając w każdym szczególe o poprawną postawę – dopasowaną indywidualnie do możliwości grającego, aby uniknąć kontuzji i zwyrodnień.

Zależy mi, by każdy mógł osiągnąć radość w obcowaniu z instrumentem i podzielić się tym szczęściem z innymi!!! :)

Zapraszam na prowadzoną przez mnie stronę:
Skrzypce – Dźwięki Nieuczesane
https://www.facebook.com/violin.uncombed.sounds/

Od wielu lat jestem związany z środowiskiem folkowym, aktualnie jako lider balfolkowego zespołu Balonique.

Zdobyłem klasyczne wykształcenie, ale moją pasją jest muzyka tradycyjna i etniczna. Uwielbiam muzykę folkową w jej różnych przejawach - słuchać, grać oraz tańczyć! Szczególnie - tradycyjną muzykę polską, bretońską, irlandzką i skandynawską. Hobbystycznie buduję instrumenty eksperymentalne. Niezrównaną radość sprawia mi też granie na… pile do drewna.

Program zajęć jest zawsze indywidualnie dopasowywany do potrzeb i zainteresowań ucznia, jego poziomu zaawansowania, naturalnych predyspozycji, gustów muzycznych i możliwości czasowych.

Nie bój się sięgnąć po radość, którą daje umiejętność gry na instrumencie!

Musica oye! :)
Miron

Wróć do „Szukam nauczyciela/ udzielę lekcji”