PrezentyMuzycznePL
Sklep Muzyczny
Posty: 8
Rejestracja: pn 05 paź, 2015

czw 09 maja, 2019

Ludzie różnią się od siebie tak wieloma cechami, że niemożliwym jest wypisać je wszystkie, ale warto zastanowić się nad jedną z nich. :-) Mowa tu o zainteresowaniach, ponieważ każdy z nas interesuje się czymś innym, a wszystkie zainteresowania wpływają na nasze życie i otoczenie. Każdy pasjonat lubi otaczać się przedmiotami, które będą przypominać swoją symboliką o zainteresowaniach ich posiadacza. Nic więc dziwnego, że muzycy szukają kolejnych przedmiotów związanych ze swoją pasją. :mrgreen:
Dobrym wyborem są miniatury instrumentów, które zostały wykonane z najwyższą dbałością o detale. W naszym asortymencie znajdziecie między innymi miniaturowe skrzypce, kontrabas oraz wiolonczele w futerale a także skrzypce w ramkach, które świetnie sprawdzają się na prezent dla osób, których pasją są instrumenty smyczkowe. :-)
Miłośników instrumentów smyczkowych oraz poszukiwaczy muzycznych prezentów zapraszamy na naszą stronę: https://prezentymuzyczne.pl/, gdzie z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 8-)

brian33
Posty: 0
Rejestracja: wt 11 gru, 2018

sob 18 maja, 2019

Bardzo ciekawe propozycje prezentów, ale ... nie dajmy się zwariować. Muzycy to też normalni ludzie i nie muszą cały czas dostawać upominków związanych ze swoją pasją. Nie widzę raczej siebie dającego swojej dziewczynie miniaturki skrzypiec, chociaż gra na nich zawzięcie czasami i po 6 godzin dziennie. Za to z pewnością zadowoliłyby ją perfumy Lancome i moim zdaniem to jest zdrowe podejście. Wiem doskonale ile trzeba poświęcić, żeby być perfekcyjnym. Trzeba jednak pamiętać, że to nie jest nasze całe życie.

brian
Moderator
Posty: 264
Rejestracja: czw 04 cze, 2015

śr 12 cze, 2019

Moim zdaniem są takie prezenty, które pasują dla każdego muzyka. Na przykład metronom, jak tu
https://drumshop.pl/1739-metronomy

Wróć do „Hyde Park”