Awatar użytkownika
hukalkukal
Posty: 2
Rejestracja: czw 12 mar, 2015

czw 12 mar, 2015

Postanowiłam zrealizować swoje marzenia artystyczno-muzyczne i nauczyć się grać na altówce. Wcześniej nie grałam na żadnym instrumencie, tylko lekkawo uczyłam się grać na fortepianie i gitarze ale niezbyt powaznie. Szukam więc możliwości uczenia się gry w Krakowie najlepiej z możliwością wypożyczenia instrumentu (bo kupować, gdy nie wiem jak mi pójdzie, trochę mi szkoda). Mam 27 lat - niby późno, ale w filharmonii grać nie zamierzam. :P Dlatego szukam nauczyciela który chciałby pracować z osobą dorosłą i miał cierpliwość do osób ze słabą znajomością muzyki.

Temi
Posty: 23
Rejestracja: czw 19 wrz, 2013

pt 13 mar, 2015

A w której części krakowa mieszkasz? :)

Awatar użytkownika
hukalkukal
Posty: 2
Rejestracja: czw 12 mar, 2015

sob 14 mar, 2015

Podgórze, chociaż niedługo będę się przeprowadzała.

Temi
Posty: 23
Rejestracja: czw 19 wrz, 2013

sob 14 mar, 2015

Na podgórzu wiem że na ruczaju w domu kultury "ruczaj" jest ognisko muzyczne i można tam spytać , na pewnio mają nauczycieli od skrzypiec ale na początku nauki nie ma raczej różnicy czy uczy cię skrzypek czy altowiolista :)
Na pewno nauczycielka altówki jest w ognisku muzycznym w klubie osiedlowym "jordanówka" na bronowicach małych, grałam tam przez 2 lata i mogę polecić :) .
Słyszałam jeszcze o jakimś ognisku na borku fałęckim chyba na ul.Borkowskiej i ognisku "cantabile". Najlepiej jest jednak znaleźć numery telefonów w internecie i obdzwonić :)

viola93
Posty: 1
Rejestracja: śr 26 sie, 2015

śr 26 sie, 2015

Dzien dobry!
Nazywam sie Emilia, mam 22 lata i w tym roku ukonczylam studia licencjacie na akademii muzycznej w krakowie. Na kierunku instrumentalistyka, moja specjalnosc to gra na altowce. Mam kwalifikacji nauczycielskie i obecnie bede robic magisterke na uniwersytecie pedagogicznym.
Chetnie udziele lekcji altowki, na terenie Krakowa. Niestety nie jestem w stanie zapewnic instrumentu.
Zainteresowanych prosze o kontakt tefoniczny 602170092. Cena godzinna (60min) w granicach 30 zl.

Wróć do „Szukam nauczyciela/ udzielę lekcji”