Awatar użytkownika
bellgee
Posty: 15
Rejestracja: sob 16 kwie, 2011

ndz 07 paź, 2012

Dzień dobry,

Czy istnieje w Poznaniu jakaś orkiestra amatorska? Lub nie-amatorska, do ktorej można
się dostać nie będąc studentem AM, czy uczniem którejś z poznańskich szkół muzycznych?
Nic nie mogę znaleźć w interecie,
a moje serce aż rwie się go grania (muzykowania w zespole/orkiestrze) ;).

Może ktoś z Was coś wie, lub sam gdzieś gra, a ja mogłabym się dołączyć?
Po przerwie kontynuuję SMIIst., ale poza Poznaniem(jeżdżę do szkoły na weekendy).
Dlatego nie gram nigdzie w zespole, a bardzo bym chciała.
Dla siebie, dla otrzaskania się, dla przyjemności, dla grania z ludźmi,
może dla wspólnego koncertowania.
Bardzo proszę o odzew, bo serce mnie boli z tęsknoty za tym :)
Pozdrawiam i liczę na pomoc!

Proszę o nie nadużywanie wielkich liter w nazwach tematu (zapisane jest to w regulaminie, który serdecznie polecam przeczytać ;-) ). Na razie obędzie się bez ostrzeżenia - Derry
Co masz zrobić dziś- zrób dziś.

Darunia
Posty: 1
Rejestracja: czw 31 sty, 2013

czw 31 sty, 2013

Witam,

Ja też szukam takiej orkiestry lub zespołu i też nic nie mogę znaleźć. Ja też wróciłam po przerwie do grania i chcę na przyszły rok zdawać do SM II stopnia. Ale jeśli jest pani zainteresowana jakąś formą "muzykowania" to może jakiś duet byśmy utworzyły, a potem może udałoby się to rozszerzyć...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bellgee
Posty: 15
Rejestracja: sob 16 kwie, 2011

czw 31 sty, 2013

Znalazłam już: OPERACJA MUZYKA- kameralny zespół lekarski. Zapraszam :) Jest też z tego, co wiem zespół tego typu powstały przy UAM.
A co do duetu, to też jestem otwarta, choć teraz mogę mieć mniej czasu, bo rozpoczęłam pracę.
Nie zamykam się jednak na nic :)
Co masz zrobić dziś- zrób dziś.

Julka
Posty: 1
Rejestracja: wt 23 kwie, 2013

wt 23 kwie, 2013

cześć, jeśli temat jest wciąż aktualny - chętnie do Was dołączę w muzykowaniu ... czy stworzyłyście już ten duet?:)

Awatar użytkownika
bellgee
Posty: 15
Rejestracja: sob 16 kwie, 2011

wt 23 kwie, 2013

Jej, zupełnie mi to wyleciało z głowy. Dziewczyny, dołączcie do zespołu kameralnego, gramy rozrywkę, ostatnio zaczęliśmy muzykę filmową, ale i bardziej wymagające tematy. To zespół amatorski i to też trzeba wziąć pod uwagę, ale atmosfera jest świetna i człowiek się rozwija pod okiem profesjonalnej dyrygentki. Piszcie do mnie na pm jeśli chcecie dołączyć :). Pozdrawiam
Co masz zrobić dziś- zrób dziś.

Wróć do „Potrzebny muzyk/ zagram w zespole”