kreaspiracje
Posty: 6
Rejestracja: wt 11 paź, 2011

wt 11 paź, 2011

Witam wszystkich serdecznie!

Przeglądam forum i oczywiście nie sposób nie zauważyć Waszych dyskusji i emocji, które ostatnio krążą głównie wokół XIV Międzynarodowego Konkursu im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu.

To zaangażowanie Was - forumowiczów, jednocześnie zapewne młodych, uzdolnionych skrzypków - ogromnie cieszy :)

Poznań jest jednak stolicą muzyki nie tylko raz na pięć lat, w październiku. Poza trzema szkołami muzycznymi I stopnia, trzema szkołami II stopnia, Konserwatorium Muzycznym, wieloma innymi szkołami prywatnymi - działa tu również - a może przede wszystkim, Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego, jedna z najbardziej cenionych wyższych uczelni muzycznych w całej Polsce :)

W ubiegłym roku szkolno/akademickim studenci tejże Akademii stworzyli (pod przewodnictwem również, jak Wy - skrzypaczki, Malwiny Kotz) cykl koncertów studenckich KREASPIRACJE.

Te Kreaspiracje, to nie tylko zwyczajna okazja do posłuchania muzyki - to coś więcej, to portret, to ideologia przyświecająca adeptom muzyki :)

Wszystkich Was mieszkających w Poznaniu, lub okolicach zapraszamy gorąco do udziału - po tak ważnej stronie jaką są fotele publiczności - w Kreaspiracjach.

Jeśli mieszkacie daleko - nic straconego!!!
Wchodźcie na http://www.kreaspiracje.wordpress.com
Tam większość informacji, a z czasem, mamy nadzieję, także "próbki" naszych możliwości w postaci nagrań :)

Jeśli posiadacie profile na facebooku, koniecznie polubcie stronę kreaspiracji!
To dla naszej organizacyjnej ekipy bardzo ważne. Staramy się pozyskać sponsorów, a zadanie to będzie dużo łatwiejsze gdy wieść o tych wspaniałych koncertach dotrze do jak największej liczby osób!

Liczymy na Was :)

Już za 10 dni wyjątkowy koncert: Kreaspiracje. Love generation. Środa, 29 lutego o 18 w Auli Akademii Muzycznej w Poznaniu! Gorąco zapraszamy, to nasz najważniejszy koncert w tym roku :)

Wróć do „Imprezy, ogłoszenia”