Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pn 12 kwie, 2010

Witam!
Wybiera się ktoś w tym roku do Rycerki???


http://www.fmms.free.ngo.pl/
zakładka warsztaty skrzypcowe :)

SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

Awatar użytkownika
maaniek
Posty: 40
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pn 12 kwie, 2010

ja już się w zeszlym roku do tego przymierzałam. trochę mi termin nie pasuje.. ale właściwie to takie warsztaty ważniejsze. trzeba będzie to bardzo poważnie przemyśleć. :) a Ty się wybierasz ?
skrzypce to kumple, nie żarcie.

Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pn 12 kwie, 2010

wybieram się!
byłem już 2 razy i teraz jadę trzeci raz z rzędu!
kurs jest suuuper, atmosfera jest wspaniała, wszystko jest profesjonalne.
oglądamy wieczorami DVD różnych słaaw, mamy wycieczkę w góry, codziennie lekcje z prof., dwa koncerty :)

IDEALNIE!!!
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

wt 13 kwie, 2010

Oczywiście, że jadę! To miejsce przyciąga...
.

Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

śr 14 kwie, 2010

Sara, a do kogo tym razem? :)
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

czw 15 kwie, 2010

Bardzo chciałabym dostać się do Pana Tarcholika ,tym razem :-)
a Ty?pozdrawiammm beskidzko:-)
.

Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pt 16 kwie, 2010

on bierze z reguły swoich uczniów i studentów tych najlepszych :) łatwo nie bd, ale zawsze możesz wybrać kogoś innego :) każdy jest dobry :)

ja ponownie do prof. Skowronka bo w tydzień tak mi pomógł i poruszył moim programem, że podziw bierze :)

a poza tym rozważam studia u niego :)

pozdrawiaam i do zobaczenia w Domu pod Gontami :D:D
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

Violinistka
Posty: 38
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

sob 17 kwie, 2010

Bardzo poważnie rozważam Rycerkę, też dr-a Tarcholika :) Prowadził u nas w Akademii kurs swego czasu.

Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

sob 17 kwie, 2010

ja jednak też do prof. Tarcholika. Dostałem cynk od kumpla z Krakowa, że może mnie wziąć :)
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

ndz 18 kwie, 2010

Cynk? Też chcę dostać taki cynk! Bardzo zależy mi ,żeby w tym roku być u prof.Tarcholika w klasie... :-(
.

Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

ndz 18 kwie, 2010

mnie zależało w ubiegłym roku, ale się nie udało...

teraz zrobiłem troche zamieszania, ale myślę, że to nie problem na tym etapie przyjmowania zgłoszeń :D
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

Awatar użytkownika
Cee
Posty: 23
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

ndz 18 kwie, 2010

Temat mówi sam za siebie. Ktoś się wybiera? Na który turnus i do kogo? Pierwszy raz, czy może mamy tutaj starych łańcutowych wyjadaczy? =) Jeśli tak, to co możecie powiedzieć o kursach?

Ja w tym roku jadę pierwszy raz. W czwartek wysłałam zgłoszenie. Pierwszy turnus, klasa p. Urbaniak-Lisik. Poza tym nie mogę nic więcej napisać, poza pytaniem, iluosobowy pokój rezerwować w Bursie? xD

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pn 19 kwie, 2010

Ja jadę z koleżanką i kolegą z klasy do prof.Radzińskiego (pierwszy turnus).
Nawet jeszcze nie myślałam o wypełnieniu zgłoszenia, ale chyba czas zacząć... ;-)

donrastor
Posty: 17
Rejestracja: śr 21 kwie, 2010

śr 21 kwie, 2010

Niedługo ruszą zapisy na II Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie Bielsko-Biała 2010.
Po przenosinach z Częstochowy, organizatorzy zapraszają na wyśmienitą ucztę z doświadczonymi belframi z kraju i zagranicy.
Przełamujemy tabu, mamy dosyć konwenansów, trzymamy się jedynie krajowych cen i typowo polskiej gościnności :)

Termin: sierpień 2010
Miejsce: Bielsko-Biała (Beskidzkie miasto na południu Polski)

Więcej:
www.imcc.pl

Pro Bono Musicae!

Awatar użytkownika
maaniek
Posty: 40
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

śr 21 kwie, 2010

a jaka jest ich cena? bo nie działa mi tamto. a że to raptem 20 minut drogi ode mnie to warto by się zainteresować :)
skrzypce to kumple, nie żarcie.

donrastor
Posty: 17
Rejestracja: śr 21 kwie, 2010

śr 21 kwie, 2010

Nie działa??? Jak to nie działa :cry: Moze sprobuj jeszcze raz :roll:
Anyway, ceny za uczestnictwo czynne (4 lekcje, 10 dni, koncerty i recitale):
- 1000 zł
+ ew:
- 150 zł kameralistyka (mozna pograc z mistrzami na koncercie finalowym)
- 450 zł zakwaterowanie
- 350 zł obiady
itd.

Uczestnictwo bierne - 250 zł

Awatar użytkownika
maaniek
Posty: 40
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

śr 21 kwie, 2010

na pewno się poważnie zastanowię :) brzmi bardzo interesująco :)
skrzypce to kumple, nie żarcie.

martynalew
Posty: 1
Rejestracja: pt 23 kwie, 2010

pt 30 kwie, 2010

Ja trafię do Wawrowskiego - zresztą po podpowiedzi z forum, czy ktoś jeszcze się do niego wybiera?
:-D

Violinistka
Posty: 38
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pt 30 kwie, 2010

A teraz trochę aktualniej: z kim się spotkam w Rycerce? :) Sara, z Tobą też? :) (tylko, czemu już nie Kejs, hmmm?;) )

Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pt 30 kwie, 2010

ze mną, joł! :D

nie mogę się doczekać :)
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

Awatar użytkownika
violinist13
Posty: 2
Rejestracja: sob 01 maja, 2010

sob 01 maja, 2010

ja jadę ;-) w zeszłym roku pojechałam pierwszy raz i byłam pod wielkim wrażeniem :-)
"Wszystkiego można się nauczyć."

Violinistka
Posty: 38
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

sob 01 maja, 2010

Łiiiii ;)

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

sob 01 maja, 2010

no coś Ty, violinistka, jedziesz? :-)do kogo?
ja jadę na 100%, chociaż jeszcze myślę nad zgłoszeniem.
.

Violinistka
Posty: 38
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pn 03 maja, 2010

Wygląda na to, że do p. Tarcholika :D W razie W - prof. Błaszczyk, ale będą mnie obgadywać ;)

maryvno
Posty: 78
Rejestracja: wt 04 maja, 2010

wt 04 maja, 2010

Ja też planuję przyjechać do p.Wawrowskiego. A rok temu byłam w Łańcucie u p.Urbaniak-Lisik i byłam naprawdę bardzo zadowolona. Jest bardzo sympatyczna i daje świetne porównania.
pozdrawiam

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pt 07 maja, 2010

Do osób, które były już w Łańcucie - mogłybyście wypowiedzieć się szerzej na ten temat? Mam np. na myśli warunki do ćwiczenia (obiło mi się o uszy, że są opłakane) i przede wszystkim jak to wygląda w bursie... po przeczytaniu jej regulainu trochę się przestraszyłam :D
pozdrawiam wszystkich:)
.

altowiolistka
Posty: 92
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pt 07 maja, 2010

byłam dwa razy i:
1) warunki do ćwiczenia - rzeczywiście, może być ciężko, jeśli nie chodzisz na orkiestrę i inne zajęcia tylko przyjechałaś/eś na kursy solistyczne i kropka. Jeśli jesteś w pokoju 2-osobowym w bursie, to jeszcze jakoś ujdzie, można się wymieniać, gorzej, jeśli jest więcej osób, bo łazienki są tylko bodajże 4, więc nie zawsze jest gdzie uciec przed rzępolącym współlokatorem/żeby poćwiczyć samemu. Jeśli jest ładna pogoda zostaje park, ale tam z kolei też nie ma pewności, że się znajdzie miejsce, bo z każdej strony ktoś ćwiczy. Istnieje też możliwość mieszkania na kwaterze prywatnej, gdzie nie musisz dzielić pola do ćwiczenia z nikim, oprócz pulpitu ;) ale jak mówiłam: jeśli chodzi się na orkiestrę, zespół, kształcenie i koncerty to naprawdę nie pozostaje wiele tego czasu na ćwiczenie (co oczywiście nie oznacza, że nie ma go w ogóle, kto chce, da radę)
2) regulamin bursy to jedno, życie to drugie. Nie chcę nikogo buntować, ale naprawdę, przychodziłam do bursy w godzinach "mocno późnych" i znam ludzi, którzy przychodzili jeszcze więcej po czasie zamknięcia bursy i oprócz tego, że dostawaliśmy czasem ochrzan, to nic się nie działo.
3) jedzenie w bursie średnio polecam, bo na przykład ja chodziłam wiecznie głodna. Po części to wina tego, że wybrzydzam, ale jedzenie też czasem hmmm...pozostawało wiele do życzenia. Chociaż z drugiej strony jest to wygodne przy mieszkaniu w bursie - wystarczy zejść na dół i już, oszczędza to trochę czasu.
4) orkiestra i inne dodatkowe zajęcia - polecam, można się wiele nauczyć. Warto również chodzić na koncerty, bywają ciekawe (chociaż np. w zeszłym roku na II turnusie były masakrycznie nudne)
5) poznaje się dużo ciekawych ludzi, wieczory są czasem naprawdę interesujące :D
6) ogólnie kurs polecam, zarówno młodszym jak i starszym, każdy tam znajdzie dla siebie miejsce. I naprawdę nie zrażajcie się tym, że w nazwie są "mistrzowskie", wszyscy tam mogą się czegoś nauczyć, ja nie jestem żadnym mistrzem, a pojechałam i nie żałuję, bo wiele z tego wyniosłam. Oczywiście, na tych najlepszych czeka nagroda w postaci występu na Sali Balowej, ale każdy chętny ma możliwość zagrania na popisach klasowych zarówno solo jak i w zespole.

Ogólnie mogę powiedzieć, że kursy polecam ;)
PS: dodatkowy plus - Łańcut jest całkiem tani, za mieszkanie w bursie + wykupione tam posiłki płaciłam ok. 1200 zł, teraz podrożało jakoś o 100 zł, ale to w nadal w przeliczeniu jedne z najtańszych kursów.
www.archetti.pl

Awatar użytkownika
maaniek
Posty: 40
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pt 07 maja, 2010

zgłoszenie wysłane. bardzo chciałam do tomasika, ale dowiedziałam się już, że szanse znikome. nie wiadomo czy w ogóle będą jeszcze miejsca czy coś.. ;) ale w każdym razie jestem nakręcona i nastawiona na ten wyjazd. ;)
skrzypce to kumple, nie żarcie.

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pt 07 maja, 2010

dzięki wielkie za odpowiedź! :)

donrastor
Posty: 17
Rejestracja: śr 21 kwie, 2010

pn 10 maja, 2010

...
Rejestracja do Bielska na sierpień 2010 ruszyła!!!
Proponujemy wam 10-dniowe kursy mistrzowskie w nowoczesnym kampusie szkoły muzycznej, wspaniałej atmosferze, oraz przede wszystkim z doskonałymi belframi, wśród których:

Yuri Volguin - genialny rosyjski skrzypek, doskonały, wybitnie doświadczony nauczyciel - po raz pierwszy w Polsce!
Obecnie profesor na Escuela Superior de Musica de Catalona (Barcelona), oraz Escuela Superior de Musica Reina Sofia (Madryt, wraz z Zakharem Bronem).

Robert Kabara - czołowy polski skrzypek średniego pokolenia. Współzałożyciel, dyrektor i koncertmistrz Sinfonietty Cracovia. Wykładowca AMuz w Krakowie.

Ryszard Duź - jeden z najbardziej liczących się profesorów altówki w Polsce. Wykładowca - również kameralistyki - UMuz. F.Chopina w Warszawie. Współzałożyciel słynnego Kwartetu Wilanów.

Daniel Veis - czeski wiolonczelista o światowej renomie. Profesor i Prodziekan AMuz w Pradze. Bardzo często zasiadający w jury międzynarodowych konursów wiolonczelowych.

Michał Dmochowski - czołowy polski wiolonczelista (wychowanek K.Michalika), pomimo młodego wieku jest już Profesorem Escuela Superior de Musica Reina Sofia (Madryt, wraz z N.Szachowską) i Konserwatorium w Toledo, szkoląc uczniów i studentów z rewelacyjnymi wynikami.

Hubert Salwarowski - polski pianista z międzynarodowym wykształceniem i doskonałym podejściem do uczniów. Wykładowca AMuz w Katowicach, wyjątkowo często koncertujący w Polsce i za granicą (m.in. ze swoim ojcem - Jerzym Salwarowskim, dyrygentem o światowej renomie).

Na http://www.imcc.pl można dokonać rejestracji z wyborem opcji zakwaterowania, wyżywienia, zajęć dodatkowych itd.
Akceptujemy bezpośrednie płatności kartą kredytową bądź przelewem na rachunek bankowy.

Nasza egida - nowoczesność w klasycznym świecie :-P

kabrik
Posty: 1
Rejestracja: czw 13 maja, 2010

czw 13 maja, 2010

Chciałabym jechać do Łańcuta drugi raz. Jednak w tym roku nie można rezerwować noclegów w bursie z powodu remontu. Masa więc ludzi będzie w kwaterach prywatnych, czy ten cały kurs wypali? Kto się wybiera?

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

czw 13 maja, 2010

Jak to? Czy to znaczy, że bursa nie wchodzi w rachubę!?
Trochę mnie to zaskoczyło... :roll:
.

lanfear
Posty: 2
Rejestracja: pt 14 maja, 2010

pt 14 maja, 2010

Witam!
Do Łańcuta wybieram się po raz szósty. To prawda- w tym roku bursy w wakacje nie będzie. No bo kiedy indziej mają zrobić ten remont. Aczkolwiek jakieś miasto (chyba Gdańsk) pisał prośbę, żeby go przełożyć.
Nie wiem, jak będzie w takim razie z wyżywieniem, ale ja jadam na mieście. Wychodzi i taniej, i lepiej (jeśli się wie, gdzie szukać:)).
Jeśli się chce ćwiczyć to miejsce się znajdzie. Oczywiście, że z każdej strony słychać muzykę, ale chyba właśnie na tym polegają kursy. Ja tam na brak miejsca nigdy nie narzekałam.
Jadę do prof. Jureckiej, u której normalnie uczę się na "codzień", więc nie mam co za dużo opisywać- podoba mi się.
Ah. i zgłoszenia są DO 20 maja. Radzę się pospieszyć
Miłego

Awatar użytkownika
maaniek
Posty: 40
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

wt 18 maja, 2010

właśnie dostałam maila z potwierdzeniem :) jadę jadę ! do prof. Tomasika :)
skrzypce to kumple, nie żarcie.

Violinistka
Posty: 38
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

wt 18 maja, 2010

A ja do dr-a Tarcholika- jaaak się cieszę :D

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

wt 18 maja, 2010

Coś pięknego, bo ja też dostałam się do Pana Tarcholika!!!! :)
Ja poznałam w Rycerce rok temu dwie świetne dziewczyny z którymi do teraz utrzymuje kontakt, ale niestety one obydwie nie jadą... I w pewnym momencie chciałam nawet zrezygnować... ale jednak dostałam się tam, gdzie chciałam, więc jadę!!!! No i jeszcze teraz przypomniałam sobie, że Ty Madzia jedziesz, więc tym bardziej się cieszę!!!! Nie mogę się doczekać :)
A znasz jeszcze kogoś z Twoich znajomych, którzy się tam wybierają? Może by jakaś wspólna kwaterka? :mrgreen: ściskam

Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

wt 18 maja, 2010

ja też dostałem się do dr Tarcholika :)

wiesz Kejs, najważniejsza dla mnie osoba też nie jedzie, ale zawsze pozna sie nowe i spotka ze starymi osóbkami :)

nie ma co rezygnować :)

Do zobaczenia Ludzie! :)
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

Awatar użytkownika
maaniek
Posty: 40
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

wt 18 maja, 2010

ale fajnie. :) wszyscy jedziemy i wszyscy do tego do kogo chcieliśmy. :) ja tam jadę pierwszy raz i sama, więc gdybyście miały jakieś wolne miejsce w pokoju, albo nie miały z kim to ja chcę bardzo :) zawsze to jakoś raźniej z kimś kogo się zna choćby z forum.. :)
skrzypce to kumple, nie żarcie.

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

wt 18 maja, 2010

No pewnie!!!! Słuchajcie, w Rycerce to wygląda tak... Albo mieszka się w Domu Pod Gontami (czyli głównym budynku, gdzie odbywają się lekcje i akompaniamenty, wykłady itd.), albo w jakiejś kwaterze. W Domu Pod Gontami z reguły kwaterowane są osoby młodsze, albo na specjalne życzenie... ja w zeszłym roku właśnie tam mieszkałam. Szczerze mówiąc cieszyłabym się tym razem z jakiejś kwatery :)
Jeśli chodzi o rozmieszczenie ludzi, to jeśli chciałybyśmy być razem musimy o tym powiadomić organizatorkę - akurat ja mogę się tym zająć, tylko odpiszcie mi czy to Wam odpowiada (Madzia?).
Aha, ze mną jedzie jeszcze młodsza koleżanka, a właściwie siostra mojego chłopaka (dopiero w tym roku idzie do liceum). Myślę, że to b.dobry pomysł, żeby się gdzieś razem zakwaterować!!!! W zeszłym roku akurat odwiedziłam tylko jedną kwaterę i byłam mile zaskoczona - dziewczyny miały do dyspozycji caaałą górę domku jednorodzinnego, z kuchnią , łazienką, tv i chyba czterema pokojami więc nawet jedna z dziewczym miała jednoosobówkę dla siebie ! I myślę, że to byłaby super opcja dla nas. Pozdrawiam Was mocno i czekam na wieści :)

Awatar użytkownika
maaniek
Posty: 40
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

śr 19 maja, 2010

no brzmi super :) gdybyśmy tak razem we czwórkę trafiły do jednej kwatery, to mogłoby być całkiem fajnie, tak myślę. :) jeżeli nie macie nic przeciwko, a Ty, Kyszka, możesz to załatwić - będzie super. :)
skrzypce to kumple, nie żarcie.

Kyszka
Posty: 37
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

śr 19 maja, 2010

Nie ma sprawy, załatwię, tylko musimy poczekać na zdanie Madzi! :).

Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

śr 19 maja, 2010

Planujecie widzę ostro :D
Fajnie jest u Sołtysa. Sołtys tam ma dwie kwaterki oddalone od siebie 10 metrów. Chłopcy ostatnio byli w tej drugiej i zrobie wszystko, żeby to sie nie zmieniło. Muszę zadzwonić do dziewczyny, która jest córką tych ludzi u których mieszkaliśmy żeby to jakos załatwili :D:D

Nie mogę się doczekać, a Wy? :D
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

mmwm
Posty: 1
Rejestracja: pn 24 maja, 2010

pn 24 maja, 2010

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie jest organizatorem XVII Międzynarodowych Młodzieżowych Warsztatów Muzycznych, które odbędą się w Szczecinie w terminie 12-25.07.2010 r.
Warsztaty Muzyczne w Szczecinie na stałe zagościły w ogólnopolskim kalendarium warsztatów muzycznych adresowanych do młodzieży średnich szkół muzycznych oraz studentów akademii muzycznych.
Dwutygodniowy pobyt w Szczecinie stwarza młodym muzykom z Polski i krajów zaprzyjaźnionych możliwości zdobycia doświadczeń związanych z udziałem w pełnej orkiestrze symfonicznej oraz pracowania pod kierunkiem znakomitych pedagogów i dyrygenta - Jana Miłosza Zarzyckiego.
Muzycy będą koncertować na terenie Województwa Zachodniopomorskiego ( Zamek w Szczecinie, Katedra w Szczecinie, Katedra w Kamieniu Pomorskim, Kościół Mariacki w Stargardzie Szczecińskim) oraz w Niemczech.
Do udziału w warsztatach zapraszamy nie tylko osoby indywidualne, ale także zespoły kameralne.
Zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do kontaktu:
Biuro organizacyjne
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
70-540 Szczecin
ul. Korsarzy 34 pok. 110
tel. 91 43-34-971,
fax: 91 43-47-984
e-mail: ara@zamek.szczecin.pl
www.zamek.szczecin.pl

Awatar użytkownika
Allegro
Posty: 15
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

wt 25 maja, 2010

a pewnie bardzo zaawansowane.
tam było napisane "wkrótce" , więc będzie prof.Bron ?
"To właśnie problem dzisiejszego świata... brak mu romantyzmu."

donrastor
Posty: 17
Rejestracja: śr 21 kwie, 2010

wt 25 maja, 2010

Teraz jest również napisane "wkrótce", a pod tym - zima 2010/2011.
Konkretnie mogę chyba zdradzić, że taki zimowy kurs skrzypcowy m.in. z prof. Bronem odbędzie się w styczniu 2011 r., pewnie również w Bielsku.
W sierpniu gorąco :) rekomenduje wizytę na kursie Kabary i Volgina - światowa klasa srzypiec, poza tym być może organizatorzy potraktują ich klasy jako przedbiegi do kursu Maestro Zakhara, który jest wyjątkowo oblegany przez skrzypków z całego świata.

Pozdr.

Awatar użytkownika
Spiewajace Skrzypce
Posty: 17
Rejestracja: ndz 16 maja, 2010

śr 26 maja, 2010

Polecam te ciekawe warsztaty muzyczne, kilka razy w nich uczestniczyłam i bardzo mi się podobały.
Dyrektorem jest prof. Sroczyńska z warszawy (altówka), oprócz tego skrzypce (prof. Maciejewska), wiolonczela i saksofon :). Są zespoły instrumentalne prowadzone przez prof. Błażeja Sroczyńskiego, a oprócz tego elementy folkloru polskiego (na prawdę świetna zabawa i genialny przerywnik dla klasyki) i elementy ruchu scenicznego, co uważam za strzał w dziesiątkę, bo w końcu profesjonaliści pracują nie tylko nad muzyką, ale też nad zachowaniem się muzyków na scenie. Takie zajęcia przydałyby się normalnie w naszych szkołach...
Kursy są stosunkowo niedrogie, trwają 10 dni.

http://www.elmuzyka.edu.pl/ - szukajcie na tej stronce
spiewajace.skrzypce@gmail.com
www.spiewajaceskrzypce.pl

Awatar użytkownika
Di1996
Posty: 23
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2010

śr 26 maja, 2010

nigdzie nie mogę na tej stronie znaleźć informacji o tych warsztatach... :(

Awatar użytkownika
Namizawa
Posty: 644
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

śr 26 maja, 2010

Di1996,na dole strony jest o tym kursie napisane
Every time you write parallel fifths, Bach kills a kitten.

Skrzypce są nagie. Mają chude ramionka. Niezdarnie chcą się nimi
zasłonić. Płaczą ze wstydu i zimna. Dlatego. A nie, jak twierdzą recenzenci
muzyczni, żeby było piękniej. To nieprawda. Z.Herbert

Awatar użytkownika
maaniek
Posty: 40
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

śr 26 maja, 2010

rzeczywiście, trudno jest znaleźć informacje, ale polecam gorąco ! byłam raz i było naprawdę fenomenalnie ! :) atmosfera jest genialna, orkiestra, nauka tańców ludowych, internat na ulicy bandytów [:)] i mcdonald niedaleko :)) super super super ! :)
skrzypce to kumple, nie żarcie.

Violinistka
Posty: 38
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

czw 27 maja, 2010

Madzia właśnie miała pisać w tej sprawie do Kejsa ;) Także wspólny pokoik-jak najbardziej. Nie mam stałego dostępu do netu, napisz mi maila to poślę Ci numer telefonu i sie będziemy dogadywać. Pozdrawiam ;) P. S. : Mam nadzieję że zastanę jeszcze jakiegoś studenta poza sobą, będzie raźniej... :P

Wróć do „Kursy, konkursy”