Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

sob 21 lip, 2012

Hej!
Mam dzisiaj gorszy dzień i zastanawiam się, jak sobie z nim radzicie? Nie chodzi mi tutaj o sytuację, w której się nie chce - wręcz przeciwnie, chęć jest, czas jest, możliwości są... tylko jakoś nie idzie tak jak powinno. Co z tym począć? :-/
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Awatar użytkownika
pivovarit
Posty: 38
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011

ndz 22 lip, 2012

Z mojego doświadczenia wynika, że lepiej jest rzucić instrument w kąt i zająć się czymś innym przez jakiś czas - najlepsza byłaby jakaś aktywność fizyczna. Pobiegaj, idź na rower a potem spróbuj ponownie za kilka godzin:)
gg:3132361

The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do.
-Walter Bagehot

I never believed in luck. I found the harder I worked, the luckier I got.
-Gene Simmons

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

ndz 22 lip, 2012

Ja co chwilę biegam i niewiele z tego wyszło. Wczoraj ćwiczyłam tragicznie mało, mam nadzieję, że dzisiaj się to zmieni. Dzięki za odpowiedź ;-) .
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Veronica
Posty: 18
Rejestracja: ndz 30 paź, 2011

pt 27 lip, 2012

Moj niezawodny sposob- slucham wykonan heifetza, leili josefowicz, czasem obejrze kawalek konkursu wieniawskiego. Chec przychodzi sama! :D
http://www.youtube.com/watch?v=VDeqc34osGk

Violinee19
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 cze, 2011

sob 28 lip, 2012

Zaraz wypróbuję- nie chce mi się grać od 11 czerwca- czyli po egzaminie końcoworocznym... A program trudny i czasu mało... Jak pomoże to się odezwę, a nawet polecę innym :mrgreen:
O, dajcie mi te małe skrzypce
Może na skrzypcach wygram
Wiatr i pochyłą ulicę
I noc, co taka niezwykła...

Awatar użytkownika
pivovarit
Posty: 38
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011

sob 28 lip, 2012

Veronica pisze:Moj niezawodny sposob- slucham wykonan heifetza, leili josefowicz, czasem obejrze kawalek konkursu wieniawskiego. Chec przychodzi sama! :D


To jest miecz obosieczny - czasem może przynieść odwrotne rezultaty i chęć wyrzucenia instrumentu przez okno ;) Zwłaszcza w przypadku osób, które rozpoczęły grę po 20tce ;)
gg:3132361

The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do.
-Walter Bagehot

I never believed in luck. I found the harder I worked, the luckier I got.
-Gene Simmons

Veronica
Posty: 18
Rejestracja: ndz 30 paź, 2011

pn 30 lip, 2012

Ja zaczelam w wieku 17 lat i jakoś na mnie nigdy tak nie działało żebym chciała się pozbyć skrzypiec ;) nie mam aspiracji żeby grać jak mistrzowie, po prostu zachwycam się nimi i staram sie grac najlepiej jak umiem ;D
http://www.youtube.com/watch?v=VDeqc34osGk

Wróć do „Edukacja”