arek565

czw 25 paź, 2018

Jezeli chodzi o szkolenia, to znalazłem ostatnio bardzo interesująco oferte, negocjacje szkolenia high5. Firma swiadczy profesjonalne szkolenia otwarte dla firm w siedmiu katetgoriach, na 345 roznych tematów. Jezeli jestescie zainteresowani to polecam ich z czystym sumieniem, naprawde warto.

krzysztof54091

pt 26 paź, 2018

Teraz to bardzo dużo firm ma jakieś szkolenia. Sam nie wiem czy te szkolenia cokolwiek dają.

____________________________________________________________________________________________
pomoc drogowa Hamburg telefon

kleptomanka

sob 17 lis, 2018

moja firma organizuje konferencje i szkolenia w okolicach Żywca, Dwór Rychwałd, nie trzeba wymyslac jakichs atrakcji, poniewaz na miejscu jest ich sporo, korty tenisowe, basen letni, kawiarnia, restauracja, bilard. dla kazdego cos fajnego , poza tym maja dobre jedzenie, obsluga sympatyczna, pokoje czyste i przytulne

kilowat

czw 29 lis, 2018

Takie szkolenia często na poczatku budzą opór i niechęć. Zanim ludzie przekonają się do wyjazdu, można mieć poczucie, że zmarnowało się pieniądze. Polecam tekst, który mówi o tym jak przełamywać ten opór - https://goodpoint.blog/opor-wobec-zmian ... acownikow/

brian33

wt 11 gru, 2018

To nie chodzi o to, że ludzie szkoleń nie chcą! Jeśli szkolenie jest przeprowadzone rzetelnie i zawiera fachową wiedzę, która przyda się słuchaczom, to takie szkolenie będzie pozytywnie odebrane. Wiem o czym mówię, bo sam zajmuję się organizowaniem szkoleń dla osób z różnych branż. Wyszukuję, organizuję i zbieram informacje zwrotne. Na mojej liście top 10 pierwsze miejsce należy do Sport Kliniki https://www.sport-klinika.pl/szkolenia/1351-2/ świetna jakość szkoleń dla lekarzy. Nie widziałem jeszcze żeby ktoś wyszedł z poczuciem zmarnowanego czasu i pieniędzy.

Wróć do „Hyde Park”