maraton
Posty: 4
Rejestracja: wt 18 kwie, 2017

ndz 02 wrz, 2018

Jak wam się wydaje, jaka forma reklamy będzie najkorzystniejsza w przypadku małej firmy lokalnej świadczącej pewne usługi, o dosyć dużym, rosnącym zapotrzebowaniu?

kilowat
Posty: 0
Rejestracja: pn 23 lip, 2018

śr 05 wrz, 2018

Może powinieneś spróbować telemarketingu? Jesli to lokalny biznes to łatwo Ci będzie dzwonić po numerach z okolicy. Zaazwyczaj jest taka praca student a ale sam możesz to zrobić ale najlepiej pójść do firmy która zajmuje się outsourcingiem takich usług. Wtedy sam się o to nie martwisz a twoją reklamą zajmją się profesjonaliści. Spróbuj na przykład tutaj https://ccig.pl/pracownik-call-center/

ezzo
Posty: 4
Rejestracja: pt 28 sie, 2015

pt 07 wrz, 2018

Zasada jest taka, że reklamujemy się tam, gdzie są uzytkownicy, gdzie można znaleźć potencjalnych klientów na nasze usługi czy produkty.
Warto również zainteresować się reklamą kontekstową. Chodzi przecież o to, aby trafiać na odbiorców którzy szukają lub szukali usług które oferujemy. Te wszystkie możliwości ma i oferuje facebook. Tutaj dobry tekst https://sprzedawacz.pl/uslugi/wykonam/r ... booku.html w któym tematyka ta została trochę szerzej opisana.

Wróć do „Hyde Park”