Engrave
Posty: 0
Rejestracja: wt 22 maja, 2018

wt 22 maja, 2018

Hej Wam! Pragnąłbym zaprezentować Wam asortyment sklepu Engrave.pl - tylko u nas wybijane nieśmiertelniki, breloki, identyfikatory dla piesków i bransoletki paracord z nieśmiertelnikiem - propozycja dostępna wyłącznie w stworzonym przez nas sklepie. Propozycja Engrave pnie się daleko ponad konkurencję z wielu powodów - najważniejszy to możliwość wybicia dowolnego tekstu z polskimi symbolami diakrytycznymi (na przykład ł, ą, ę).


Oryginalne nieśmiertelniki jako biżuteria są w stanie stanowić odlotowy pomysł na podarek - zwłaszcza dla osób, które lubią tematykę wojskową bazującą na identyfikacji żołnierzy. Blaszki to korzystne miejsce na zawarcie najważniejszych danych, takich jak numery ICE (numer telefonu do osoby pierwszego kontaktu w razie wypadku), dane personalne lub najważniejsze dane, takie jak choroby czy uczulenia. Na zamawianych nieśmiertelnikach możemy wybić dowolny cytat, dedykację lub całkowicie inny tekst. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość produktów, ale i terminową realizację zamówienia - komponenty jakie oferujemy to oryginały (blaszki oraz łańcuszki z chirurgicznej stali nierdzewnej a silencery z wytrzymałego sylikonu).


Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą: Nieśmiertelniki - Engrave

Obrazek

Ivanesa
Posty: 8
Rejestracja: sob 23 lut, 2019

pn 25 lut, 2019

Na pewno zajrzę, bo bardzo lubię oryginalną biżuterię. Zamiast klasycznych błyskotek czy łańcuszków od jubilera wybieram często plecionki z rzemyków itp. A nawet ostatnio sama zaczęłam je robić. Fajne hobby i spora oszczędność. Zamówiłam sobie sporo półproduktów z takiego sklepiku https://royal-stone.pl/ , sznurki, rzemyki, elementy drewniane i metalowe. Chyba nabieram wprawy, a poza tym świetnie się przy tym relaksuję.

Wróć do „Hyde Park”