aralka
Posty: 0
Rejestracja: pt 05 maja, 2017

śr 02 maja, 2018

Idealnego konta bankowego pewnie nikt nie stworzy bo kazdy ma jakies swoje upodobania .. a jak wiadomo jeszcze sie nie urodzil taki ktory by kazdemu dogodzil. Przy wyborze najlepiej kierowac sie marka - to podstawa. Czesto ludzie popelniaja ten blad kuszac sie na jakies bardzo atrakcyjne warunku .. gdzie po kilku miesiacach maja wiecej oplat niz w bardziej sprawdzonym banku. Dodatkowo dochodzi fakt dosc slabej komunikacji z taka placowka gdzie wiekszosc rzeczy trzeba jezdzic i zalatwiac osobiscie. W dobie czasow w jakich zyjemy kazdy stawia na obsluge zdalna dlatego jesli jakis bank nie ma swojej platformy internetowej to nawet nie warto tracic czasu. Dobra opcja bedzie takze szeroki wachlarz jesli mowimy o wiecie jakiegos szybkiego kredytu. Dla przykladu najlepsze warunki z tego co slyszalam mozne otrzymac w DeutscheBanku - https://www.deutschebank.pl/profesjonal ... edyty.html Szczegolnie jest to przydatne dla profesjonalistow z roznych dziedzin zycia oraz osob zajmujacych sie wlasna dzialalnoscia. Nigdy przeciez nie wiadomo co niesie przyszlosc .. a taki zastrzyk gotowki przyda sie kazdemu.
Ostatnio zmieniony śr 23 maja, 2018 przez aralka, łącznie zmieniany 1 raz.

Andrzej322
Posty: 0
Rejestracja: pt 11 maja, 2018

pt 11 maja, 2018

Wszystkie oferty są teraz takie same wiec co za różnica?

paliska
Posty: 0
Rejestracja: czw 26 lip, 2018

czw 26 lip, 2018

nie są, ja mam konto w banku z którego nie do końca jestem zadowolona ale nie chce mi się teraz szukać, zmieniać itp

MJJ
Posty: 0
Rejestracja: czw 26 lip, 2018

czw 26 lip, 2018

Dokladnie. Deutsche rzondzi.

Wróć do „Hyde Park”