Temi
Posty: 23
Rejestracja: czw 19 wrz, 2013

ndz 08 cze, 2014

Chciałabym się was poradzić jakie skrzypce wybrać, sama gram dopiero od nieco ponad roku na wspaniałych chińskich skrzypcach 4/4 kupionych "na próbę", i nie bardzo wiem jak za kupno lepszego instrumentu się zabrać. Dysponuje kwotą ok 3000-3500 zł i zastanawiam się czy z takim budżetem lepiej szukać jakiś starszych używanych skrzypiec czy można już dostać jakiś lutniczy instrument. Wiem że mając już ponad 20 lat wirtuozem nie zostanę więc zależy mi po porostu na czymś co będzie brzmiało przy moich umiejętnościach choć trochę znośniej od obecnych i raczej szukam instrumentu już takiego na długo, zwłaszcza że taki zastrzyk gotówki którą mogę na skrzypce przeznaczyć może się już mi nie powtórzyć przez dłuższy czas :)
Będę więc wdzięczna za wszelkie sugestie.

magdaes
Posty: 3
Rejestracja: śr 14 maja, 2014

pn 09 cze, 2014

Za 2 tysiące możesz kupić te
http://www.artmusic.pl/offer/257/12609/ ... #tab=tab-1
Bardzo dobrze zabrzmią.ALE!
Nie polecam ich po to byś je kupiła, tylko byś zainteresowała się marką.Mając budżet 3 tysięcy dobrze jest kupić coś droższego byś miała raz a dobrze.Warto popytać w szkołach muzycznych, tam mogą mieć coś na sprzedaż i powinnaś też poprosić o pomoc kogoś kto się zna, aby poszedł z Tobą do sklepu.

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

pt 13 cze, 2014

Idź do jakiegoś lutnika i popytaj, co ma w tej cenie.
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Wróć do „Instrumenty smyczkowe”