Awatar użytkownika
cyklop
Posty: 4
Rejestracja: czw 14 kwie, 2011

śr 17 sie, 2011

Hm
ostatnio rozwazam zakup altowki przez internet, a wlasciwie na portalu e-bay. Czy ktos z was zrobil kiedys podobnie? Myslicie ze warto? I kiedy pisza ze 100% handmade, to czy jest to wiarygodne.. (no wiadomo ze marzy mi sie instrument lutniczy:)
W sensie ze nie biore pod uwage egzemplarzy za 70 dolcow, ale takie pojedyncze oferty jakis niezaleznych osob.. Boje sie, ze cos mi dziwnego przysla i bedzie lipa..
O, i czy ktos sie orientuje po ile taka przesylka z innego kontynentu..?
<tak, gdzies mi wcielo polskie znaki> ;-)
Ostatnio zmieniony sob 20 sie, 2011 przez cyklop, łącznie zmieniany 1 raz.
mary-sia.deviantart.com

Awatar użytkownika
sledzik
Posty: 242
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

śr 17 sie, 2011

Ja bym radziła najpierw pograć na instrumencie, sprawdzić jak brzmi, a potem kupić, a przez neta to może być z tym ciężko. Pewności nigdy nie ma. Też się zastanawiałam nad kupnem altówki przez neta, ale udało mi się znaleźć instrument, który mogłam sprawdzić sama i jestem zadowolona, bo nie kupiłam kota w worku ;)
Licence to Interpret
Starring: The Viola Player - agent 000, or even less...
"My name is Player, Viola Player"

konnek20
Posty: 1
Rejestracja: wt 21 mar, 2017

ndz 29 paź, 2017

Ja robie wszelkie zakupy tylko i wyłacznie przez internet albo przez aplikacje mpay masterpass , dzieki której mogę kupic bilet na mecz , płacić za zakupy w internecie , zdalnie opłacić postój na parkingu itd. Natomiast zakupu skrzypiec bym siie obawiał. Pozdrawiam

brian
Moderator
Posty: 275
Rejestracja: czw 04 cze, 2015

ndz 05 lis, 2017


arek565
Posty: 28
Rejestracja: pt 24 lis, 2017

pt 13 maja, 2022

W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z internetu. Polecam Wam zmiana IP , jest to strona na której znajdziecie ofertę związaną z VPN, program pomagający w zmianie obecnego IP. Z pewnością jest to sposób dzięki któremu będziecie bezpieczniejsi w internecie. Wszelkie odpowiedzi na pytania znajdziecie na stronie.

Wróć do „Instrumenty smyczkowe”