alvalimak
Posty: 2
Rejestracja: ndz 22 maja, 2011

pn 23 maja, 2011

Cześć :)

Piszę tutaj do Was z prośbą o pomoc.
W tym roku kończę I stopień studiów na Wydziale Instrumentalnym w specjalności altówka Wrocławskiej Akademii Muzycznej i jak to na tej uczelni jest w zwyczaju, piszę pracę licencjacką. Wybrałam sobie temat, do którego potrzebuję przeprowadzić badania środowiskowe.
W związku z tym miała bym do Was wielką prośbę. Do Was, jako do altowiolistów :mrgreen: .
Czy zgodzilibyście się na wypełnienie czegoś w rodzaju ankiety?
Pytania mają formę według terminologii socjologicznej "mini-pamiętnika"- czyli pytania otwarte, do
odpowiedzi gdzieniegdzie w jednym pełnym zdaniu, gdzie indziej w kilku pełnych zdaniach ;-)
Dotyczą one Waszej ścieżki muzycznej i ogólnej kariery zawodowej.
Są skierowane głównie do uczniów klas IV-VI Szkół Muzycznych II stopnia (odpowiednik klas I-III liceum muzycznego) oraz studentów Akademii Muzycznych.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o przesłanie mi adresu mailowego na priv,
albo odezwanie się na *******@o2.pl
Badania są anonimowe, a krótką instrukcję będziecie mieć w pliku.
(mój post traci ważność z początkiem czerwca, ale mam nadzieję, że do tego czasu ktoś tu zaglądnie :-P )

Gdyby znaleźli się zainteresowani skrzypkowie, wiolonczeliści, albo kontrabasiści- dla Was też się coś znajdzie :mrgreen:
Będę na prawdę baaaaaaardzo wdzięczna za pomoc ;-)

Pozdrawiam
Kamila Romaniuk
Ostatnio zmieniony wt 30 sie, 2011 przez alvalimak, łącznie zmieniany 1 raz.

Diedra
Posty: 25
Rejestracja: pn 28 cze, 2010

wt 24 maja, 2011

Jeśli dla skrzypków też coś jest przewidziane, to chętnie pomogę w miarę możliwości :)

altowiolistka
Posty: 92
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

wt 24 maja, 2011

możesz mi wysłać ;) kasiaaltowiolistka@gmail.com
www.archetti.pl

alvalimak
Posty: 2
Rejestracja: ndz 22 maja, 2011

wt 24 maja, 2011

Super! Dzięki - już wysyłam maila :-)

Wróć do „Altówka”