Mgaworek
Posty: 1
Rejestracja: ndz 12 gru, 2010

ndz 12 gru, 2010

Jak i czego uczę?
Uczę gry na skrzypcach, od całkowitych podstaw jak również osoby zaawansowane lub pomagam w ćwiczeniach uczniom szkół muzycznych. Udzielam lekcji zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Nauka u mnie nie zawęża się do muzyki klasycznej, uczę również jak wykorzystywać skrzypce w muzyce folkowej oraz rockowej. Dla wszystkich moich uczniów dodatkowo dostępne są zajęcia z kształcenia słuchu (przedmiot rozwijający wyobraźnię muzyczną i słuch) oraz dla bardziej zaawansowanych – gra w zespole lub orkiestrze kameralnej! Zapewniam wszystkie materiały do nauki.

O mnie:
Naukę gry na skrzypcach rozpoczęłam ponad 15 lat temu w Państwowej Szkole Muzycznej. Przez ten czas uczyłam się u wielu znakomitych profesorów. Dziś jestem skrzypaczką koncertującą w Polsce i za granicą, m.in. w Niemczech, Austrii, Słoweni. Należę również do Międzynarodowej Orkiestry Symfonicznej w Indiach. Od 2005 roku prowadzę swój zespół, grający folkrock symfoniczny.

Aby dowiedzieć się więcej, posłuchać utworów, które grają moi uczniowie solo i w orkiestrze lub obejrzeć zdjęcia, zapraszam na moją stronę internetową:
Szkola-skrzypiec.pl
e-mail: mgaworek@gmail.com
tel: 798 772 075

Gosza
Posty: 1
Rejestracja: sob 29 sty, 2011

sob 29 sty, 2011

Dzień dobry. Chciałabym rozpocząć naukę gry na skrzypcach. Mam 18 lat.Interesuje mnie termin od czerwca, z początku bez własnego instrumentu.Proszę o szybką odpowiedź.

kasiak
Posty: 36
Rejestracja: pn 03 maja, 2010

sob 29 sty, 2011

Fajny pomysl... ale szczerze- drogo...

mgoplana
Posty: 41
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

sob 29 sty, 2011

Fajna stronka ale faktycznie troszkę "drogo"

Wróć do „Szukam nauczyciela/ udzielę lekcji”