ChinaDream
Posty: 2
Rejestracja: sob 30 kwie, 2016

sob 30 kwie, 2016

Witam wszystkich,

Chinski Organizator Imprez i Eventow w Chinach(Miasto Hohhot; Prowincja Mongolia Wewnetrzna) poszukuje 4 Polek grajacych na skrzypcach(kwartet lub dwa duety). Organizuja katering imprez okolicznosciowych. Praca polega na odegraniu max. 3 utworow na kazdej imprezie. Oprocz tego Panie beda mialy dosc duzo wolnego czasu do wlasnej dyspozycji.

Firma oferuje:
- zakwaterowanie w miescie Hohhot(w poblizu biura firmy)
- 6-miesieczny kontrakt(z mozliwoscia przedluzenia)
- pokrycie kosztow lotu do Chin
- miesieczne wynagrodzenie to 5,000 RMB (okolo $900)
- mozliwosc studiowania jezyka Chinskiego na lokalnym Miedzynarodowym Uniwersytecie

Wymagaja:
- umiejetnosc odegrania kilku utworow klasycznych na skrzypcach
- wiek ponizej 35 lat
- wzrost ponad 160cm

W Chinach uroda obcokrajowcow jest wysoko ceniona, umiejetnosci schodza na drugi plan, stad tez wymagania nie sa zbyt wysokie.

Posiadam rowniez informacje dotyczace uzyskania Chinskiej wizy(niezbednej do wkroczenia na teren Chin)

Po wiecej szczegolow, zainteresowane Panie prosze o kontakt e-mailowy.
Mieszkam obecnie w Chinach od 7 miesiecy. Z racji iz Facebook, Google, Twitter, i inne media socjalne sa tutaj zablokowane, jedyna forma kontaktu bedzie w tej sytuacji e-mail a dla bardziej zainteresowanych podam Skype(dziala sprawnie), na ktorym mozna omowic wiecej szczegolow.

Dzieki

viola
Posty: 5
Rejestracja: czw 17 lut, 2011

wt 03 maja, 2016

OK!
gdybys potrzebował skrzypka na przyszłość daj znać

ChinaDream
Posty: 2
Rejestracja: sob 30 kwie, 2016

wt 03 maja, 2016

Bede oglaszal :)

panna12
Posty: 1
Rejestracja: wt 31 maja, 2016

wt 31 maja, 2016

bardzo fajnie!! ja również poszukuję skrzypaczek na mój ślub, mam nadzieję że znajdę kogoś godnego uwagi:)

Wróć do „Potrzebny muzyk/ zagram w zespole”