xxemisiaxx
Posty: 2
Rejestracja: pn 19 maja, 2014

pn 19 maja, 2014

Witam!
Mam problem, bo 2 lata temu skończyłam Państwową Szkołę Muzyczną I st. od tego czasu grywałam na skrzypcach tylko sporadycznie (np.tylko 2 razy w miesiącu, czasem wogóle). Było to spowodowane nauką (ale nie tylko, bo nie mogę wszystkiego zrzucić na naukę :-( ) Zostałam poproszona o zagranie ,,Ave Maria" na ślubie u bliskiej osoby i martwię się, że nie będę potrafiła tego wyćwiczyć tak pięknie jak grałam w szkole. Mam na naukę 3 miesiące, choć grałam już ten utwór w szkole i po jej ukończeniu <nigdy publicznie>. Czy chęć, zapał i ciężka praca pomogą mi samej nauczyć się tego pięknie grać na tyle, aby zagrać to na ślubie? Proszę o pomoc!

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

pt 23 maja, 2014

Ja bym nie ryzykowała.
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Awatar użytkownika
smyczek24
Posty: 43
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pn 02 cze, 2014

A moim zdaniem spokojnie dasz radę, zwłaszcza że kiedyś już to grałaś :) Też nie raz zdarzały mi się przerwy dłuższe niż miesiąc i zawsze po 3-4 tygodniach porządnego ćwiczenia i forma wraca. Piszesz że to prośba od bliskiej osoby - tym bardziej powinnaś zagrać, nie musi być idealnie liczy się sam fakt że grasz. Na Twoim miejscu poćwiczyłabym tak 2 tyg. zobaczyła jak idzie i wtedy odpowiedziała:) Powodzenia!
http://www.4shared.com/file/8c4ImTFi/Koobrzeg_2011.html - zdjęcia

xxemisiaxx
Posty: 2
Rejestracja: pn 19 maja, 2014

czw 05 cze, 2014

Dziękuję bardzo za pomoc, choć jeszcze nie zdecydowałam się. Mam nadzieję, że jednak powiedzie mi się, ale biorę obydwie opcje pod uwagę ;)

Wróć do „Edukacja”