19osa98
Posty: 1
Rejestracja: wt 13 maja, 2014

wt 13 maja, 2014

Witam ;)
Założyłem konto z pewnego powodu. Od 3 lat gram na skrzypcach i wraz ze przyjaciółmi bardzo często razem grywamy. Jest tam gitara, skrzypce, djembe i jakieś inne instrumenty, które mamy akurat na stanie :) Koleżanka za to śpiewa. Chodzi generalnie o to, że ostatnio zaczęliśmy nagrywać zarówno nasze piosenki jak i covery. Polega to an tym, że każdy z nas gra, nagrywa swój element i jeden z chłopaków skleja to w komputerze już i wychodzi naprawdę bardzo fajnie. Mikrofon do wokalu jest bdb, przystawka do djembe też,z gitarą też nie am problemu jeśli chodzi o nagranie. Z racji tego, ze nie miałem do czynienia nigdy z bajerami technicznymi dla skrzypiec, a mój nauczyciel też nie do końca to ogarnia. Zwracam się z prośbą do Was. Sprawa jest taka. Potrzebuję kupić urządzenie do nagrania dźwięku skrzypiec, które podłączę do komputera czy coś. Nie wiem też czy przystawki tylko nagłaśniają z piecykiem czy też nagrywają dźwięk. W internecie jest masa różnych produktów, ale dalej nie wiem co do czego służy. Nie chcę kupić wspaniałej przystawki, którą nic nie zrobię i zostanę z niczym, no w sumie będę miał pusty portfel...

Nie wiem też na jakiej zasadzie to podłączyć. Do komputera do piecyka, a dopiero potem do komputera? Zwracam się z prośbą, mam nadzieję, że pomożecie.

Ceny różnego rodzaju bajerów się mocno waha, od stu paru złotych do 2000 zł. Z racji tego, że nie jestem żadnym profesjonalistą, to może ustalmy stawkę do 300zł. Chciałbym się czegoś dowiedzieć, bo nawet w sklepach muzycznych nie do końca wiedzą o co mi chodzi chyba.

Z góry dziękuję i liczę na pomoc ;)

Wróć do „Skrzypce”