Awatar użytkownika
Tokyonobiora
Posty: 93
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

śr 28 kwie, 2010

Tu pochwalcie się tym co trenujecie, jak długo i jak bardzo za tym przepadacie. Albo wręcz przeciwnie- jak bardzo nienawidzicie się ruszać ;)

Ja zacznę- od niedawna trenuję kyudo. Zafascynowało mnie od pierwszego wejrzenia i chyba już tak zostanie. :) Na sam koniec treningu już nie mogę się doczekać następnego. Chyba się zakochałam ;D A może przyłożyła się do tego moja pasja związana z piękną, aczkolwiek tajemniczą Japonią? Zapewne tak. ^^
Liście
Padają na kamień
Koło wody.

Awatar użytkownika
Di1996
Posty: 23
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2010

czw 29 kwie, 2010

Teraz ja ... ^^
Też kocham japonię, a co do pochwalenia... hmmm... rodzice pchają mnie na sztalugę z odprawką " no dalej pokaż swój talent", a ja tak naprawdę z głębi serca chciałabym z kilkoma tymi sztalugami zagrać w medal of honor na żywo...

Awatar użytkownika
SkrzypekP
Posty: 21
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

pt 30 kwie, 2010

Ostatnio przez mnogość zajęć poza pracą trochę zaniedbałem swój sport. Na szczęście z nadzieją patrzę w przyszły tydzień kiedy PLANUJĘ zacząć jeździć do pracy na rowerze. Nie wiem co z tego wyjdzie ;).

Chciałbym też spróbować czegoś w stylu Freerun.
Skrzypce - to nieustająca walka z samym sobą i ze swoimi nawykami w dążeniu do doskonałości

Awatar użytkownika
Dori
Posty: 146
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pt 30 kwie, 2010

Wy w domu podciągamy się na drążku. To znaczy chłopcy się podciągają,a my z Małgośką wisimy :-P. Mój rekord życiowy to 18 sekund :oops: , ale zmierzam do lepszego :-D.
Rodziców zapraszam na forum: "Dzieciaki ze szkół muzycznych"
http://forum.gazeta.pl/forum/f,45595,Dzieciaki_ze_szkol_muzycznych.html

Awatar użytkownika
Kafar
Moderator
Posty: 107
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pt 30 kwie, 2010

A u mnie zaczął sie w końcu sezon nawigacyjny i weekendami pocinam na żaglach. Jeżeli ktos był by zainteresowany kursem żeglarskim w okolicach siewierza to walić do mnie:P

Awatar użytkownika
paranoja
Moderator
Posty: 245
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pt 30 kwie, 2010

O kurde! Ja! Naprawdę?
No nie mam słów. Żagle... ach! Marzenie!

Jedynym sportem jakim ja uprawiam jest jazda konna, ale zamierzam wreszcie rower sobie kupić.
Może uda się niedługo wyprowadzić z domu to wtedy we własnym kącie już na pewno holenderska damka stanie ;) A konie... wybudowali 2 stajnie w mojej okolicy. Trzeba sprawdzić!

jfk
Posty: 56
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pt 30 kwie, 2010

Drugi głos za żaglami. ;-)
"Knowing alto clef is like knowing a dying language."

Awatar użytkownika
Derry
Posty: 387
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pt 30 kwie, 2010

Rowereeeek! Chyba jedyny sport pozalekcyjny... Tylko latem niestety xd

mycha_violin
Posty: 35
Rejestracja: sob 26 cze, 2010

pt 13 sie, 2010

biegi i koszykówka... po za tym nie nawidzę sportu :evil: (to znacy oglądać mogę)

Awatar użytkownika
paranoja
Moderator
Posty: 245
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pt 13 sie, 2010

A ja nawet oglądać nie mogę :P Dla mnie sport to jedynie rodzaje dyscyplin, które uprawiać mogę dla przyjemności, a nie żadnej rywalizacji. Telewizja...
Od października zamierzam zacząć trenować Judo :D jako uniwersytecki wf. Na ogólny chodzić nie będę za żadną cenę.

Awatar użytkownika
Kafar
Moderator
Posty: 107
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pt 13 sie, 2010

Ja zaczynam rozważać curling zamiast ogólnego:D Że też jest coś takiego na Politechnice Śląskiej.

Awatar użytkownika
burzuj
Posty: 29
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

pt 13 sie, 2010

paranoja, to na UJ jest Judo? czy to w ogóle poza uczelnią? ja się myślę wybrać na Słowianki zamiast wf, bo ponoć można :D
"(...) a oni szli w tych łunach wolno, że aż się w oczach mieniło od tych wstążek, piór pawich, kwiatów, czerwonych portek, pomarańczowych wełniaków, chustek, kapot białych - jakoby ten zagon, rozkwitłymi kwiatami pokryty (...)"
/W. Reymont, "Chłopi"/

Awatar użytkownika
paranoja
Moderator
Posty: 245
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pt 13 sie, 2010

Można, można, ale trzeba się wykazać zanim Cię do Słowianek przyjmą.
A co do Judo, też się zdziwiłam, ale jest :D I się bardzo cieszę, bo zawsze chciałam trenować którąś ze sztuk walki. Podobno ostro z treningami kondycji jest, więc dostanę niezłego kopa. I o to chodzi!

arek565
Posty: 28
Rejestracja: pt 24 lis, 2017

pn 13 lut, 2023

Jeśli chcecie wybrać się na mistrzostwa Europy w piłce nożnej to już powinniście sprawdzać i szukać biletów. Znalazłam niedawno stronę gdzie można kupić szybko bilety na mecze i inne wydarzenia sportowe. Koniecznie sprawdźcie na bilety euro 2024 moim zdaniem super opcja.

Wróć do „Hyde Park”