MRF
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 sie, 2015

pn 06 lip, 2020

Obrazek

11. Międzynarodowy Festiwal Chóralny i Orkiestrowy w Wenecji i Jesolo (Włochy)
12.05. - 16.05.2021


WENECJA - miasto kanałów i gondoli
Od 1987 roku Wenecja znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.
Dla wielu jest ona najpiękniejszym miastem na świecie, które fascynuje swym bogactwem architektonicznym. Serce Wenecji – Plac św. Marka ze wspaniałą Bazyliką – jest jednym z najładniejszych placów na świecie.

Tutaj wiecej informacji na temat festiwalu w Wenecji: https://www.mrf-musicfestivals.com/miedzynarodowy-festiwal-choralny-i-orkiestrowy-w-wenecji-i-jesolo-wlochy.phtml

MRF
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 sie, 2015

czw 06 sie, 2020

Obrazek

6. Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr w Budapeszcie (Węgry)
30.06. - 04.07.2021


BUDAPESZT - jedno z najpiękniej położonych miast świata
Nikt z odwiedzających stolicę Węgier nie potrafi oprzeć się jej urokowi. To miasto jednocześnie oczarowuje, imponuje i fascynuje. Dunaj dzieli tę metropolię na górzystą Budę i równinny Peszt. Do najciekawszych atrakcji należą: Baszta Rybacka, Kościół Macieja, Zamek Królewski, Wzgórze Zamkowe, cytadela i budynek Parlamentu. To tutaj, „nad pięknym, modrym Dunajem”, odbywa się Budapest Music Festival.

https://www.mrf-musicfestivals.com/miedzynarodowy-festiwal-chorow-i-orkiestr-w-budapeszt-wegry.phtml

MRF
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 sie, 2015

pt 04 wrz, 2020

Obrazek

12. Międzynarodowy Festiwal Chóralny i Orkiestrowy w Toskanii (Włochy)
21.07. - 25.07.2021


TOSKANIA – kraj cyprysów i łagodnych pagórków
Ten ulubiony region turystyczny Włoch jest znany z radości życia, przyjemności kulinarnych i bogatej kultury. Około połowa wszystkich skarbów sztuki na świecie znajduje się na terenie Włoch, a Toskania z pewnością może nazwać się posiadaczem dużej części tego dziedzictwa. Szczególnie znane są miasta tak jak stolica regionu Florencja, ale także Piza, Siena i Lukka – ojczyzna Giacomo Pucciniego. Koncerty cyklu Toscana Music Festival są organizowane w stylowej atmosferze Terme di Montecatini oraz w bazylice Santa Maria Assunta.

https://www.mrf-musicfestivals.com/miedzynarodowy-festiwal-choralny-i-orkiestrowy-w-toskanii-wlochy.phtml

MRF
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 sie, 2015

wt 20 paź, 2020

Obrazek

10. Międzynarodowy Festiwal Chóralny i Orkiestrowy w Poreč (Istria, Chorwacja)
22.09. - 26.09.2021


ISTRIA - kraina nad morzem
Największy półwysep Morza Adriatyckiego jest najpopularniejszym celem turystycznym Chorwacji. Mimo względnie małej powierzchni Istrii, na odwiedzających czeka tutaj niesamowita różnorodność imponujących krajobrazów. Połączenie piękna przyrody, mocy uzdrowicielskiej powietrza, słońca i morza, a także gościnności mieszkańców działają tu jak czar. Oprócz pięknych parków, malowniczych brzegów kamiennych i długich plaży riwiera chorwacka oferuje wiele wydarzeń kulturalnych pierwszej klasy, takich jak Istra Music Festival z zespołami chóralnymi i orkiestrami z całego świata.

https://www.mrf-musicfestivals.com/pl/festiwal-choralny-i-orkiestrowy-w-istrii-chorwacja/
Ostatnio zmieniony czw 08 lip, 2021 przez MRF, łącznie zmieniany 2 razy.

MRF
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 sie, 2015

pt 20 lis, 2020

Obrazek

10. Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr w Paryżu (Francja)
18.08. - 22.08.2021


PARYŻ - miasto miłości, marzeń i zmysłów
O Paryżu nie można myśleć nie przywołując wspomnień, a przed oczami pojawiają się obrazy: Sekwana, Dzwonnik z Notre Dame, Napoleon, Łuk triumfalny, Aleja Pól Elizejskich. Żadne miasto nie pobudza wyobraźni tak, jak ta metropolia, która w dużym stopniu znana jest również ze swoich wydarzeń muzycznych. Do nich zalicza się od niedawna także Paris Music Festival.

Wiecej informacji na temat festiwalu w Paryżu: https://www.mrf-musicfestivals.com/miedzynarodowy-festiwal-chorow-i-orkiestr-w-paryzu-francja.phtml

MRF
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 sie, 2015

czw 11 mar, 2021

Obrazek

11. Międzynarodowy Festiwal Chóralny i Orkiestrowy w Pradze (Czechy)
25.08. - 29.08.2021


PRAGA – jedna z najpiękniejszych metropolii w Europie
Uczestnictwo w festiwalu daje możliwość przeżycia niezapomnianego pobytu w Złotym Mieście nad Wełtawą w niepowtarzalnej atmosferze. Liczne zabytki takie jak słynny Praski Zamek, Katedra św. Wita, Most Karola czy Złota Uliczka to tylko kilka z wielu atrakcji turystycznych. W tym malowniczym otoczeniu, mogą Państwo poprzez koncerty festiwalowe wzbogacić jeszcze czarującą atmosferę tego miejsca i przeżyć ją w niezapomniany sposób.

https://www.mrf-musicfestivals.com/miedzynarodowy-festiwal-choralny-i-orkiestrowy-w-pradze-czechy.phtml

MRF
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 sie, 2015

śr 12 maja, 2021

Obrazek

12. Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr w Krakowie (Polska)
29.09. - 03.10.2021


KRAKÓW - jedno z dwunastu najbardziej liczących się miast na świecie
Była stolica Polski jest jednym z ostatnich przez masową turystykę nieodkrytych celów podróży w Europie. Tutaj papież Jan Paweł II był przez 12 lat biskupem. Centrum Starego Miasta jest Rynek Główny, jeden z najpiękniejszych i największych rynków w całej Europie. Rynek dzielą potężne Sukiennice i gotycki Kościół Mariacki. Na południowej stronie Starego Miasta wznosi się Wawel wraz ze sławnym Zamkiem Królewskim. Właśnie w takim historycznym otoczeniu, w znanych kościołach Krakowa, jak i w sali koncertowej ze wspaniałą akustyką odbywają się koncerty festiwalowe.

https://www.mrf-musicfestivals.com/pl/festiwal-chorow-i-orkiestr-w-krakowie-polska/

MRF
Posty: 41
Rejestracja: pt 14 sie, 2015

czw 08 lip, 2021

Obrazek

14. Międzynarodowy Festiwal Chóralny i Orkiestrowy nad jeziorem Garda (Włochy)
14.10. - 18.10.2021


JEZIORO GARDA – najbardziej śródziemnomorskie wśród włoskich jezior alpejskich
Jezioro to zadziwia niezwykłą grą kolorów i swiateł, dlatego o każdej porze roku jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i relaksu. Architektura zabudowań Rivy del Garda lub Limone sul Garda położonych nad jeziorem stwarza przepiękne tło dla Lago di Garda Music Festivalu.
To czarujące otoczenie daje amatorskim zespołom chóralnym i orkiestrom możliwość przeżycia tutaj niezapomnianego wydarzenia muzycznego.

https://www.mrf-musicfestivals.com/pl/festiwal-choralny-i-orkiestrowy-nad-jeziorem-garda-wlochy/

Wróć do „Kursy, konkursy”