diodri111
Posty: 0
Rejestracja: śr 17 kwie, 2019

czw 27 cze, 2019

Ja o swoje auto dbam cały rok. Między innymi przez to że zakupiłem plandekę aby chronić go przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Polecam zaglądnąć na stronę https://terazauto.pl/pokrowce-na-samoch ... a-ochronna gdzie znajdziesz wszystko co potrzebujesz. Polecam

arek565
Posty: 9
Rejestracja: pt 24 lis, 2017

pt 19 lip, 2019

Witam. Dbam o swój samochód ponieważ jest to moja perełka w głowie. Ostatnio znajomy polecił mi https://macarservice.pl/diagnostyka-komputerowa.php jest to warsztat z którego korzystam jeżeli potrzebuje wykonać wszelkiego rodzaju naprawy. Wszystko jest wykonywane na czas i bardzo porządnie. W ostatnim czasie robiłem przegląd klimatyzacji ponieważ bardzo słabo chłodziła i po kilku dniach samochód wrócił do mnie ze świetnie chłodzącą klimatyzacją. Naprawdę warto.

ElPatron
Posty: 5
Rejestracja: czw 23 lis, 2017

wt 29 paź, 2019

Ja dbam poprzez regularne odwiedzanie mechanika samochodowego oraz stałe kontrolowanie stanu technicznego auta. Staram się na bieżąco pozbywać wszelkich usterek. Naprawy nie muszą być takie drogie, jeśli korzysta ktoś ze skupów takich jak https://zielona-gora.skupujemykatalizatory.pl/, które odkupują niepotrzebne części. ;)

arek565
Posty: 9
Rejestracja: pt 24 lis, 2017

śr 09 cze, 2021

Dbam o swój samochód ponieważ jest to moje oczko w głowie. Znajomy polecił mi świetnej jakości skrobaczkę Murska 575 z której korzystałem w ostatnią zimę i mogę ją serdecznie polecić. Czas skrobania szyb był bardzo krótki a skrobaczka jest super wytrzymała . Naprawdę serdecznie polecam bo warto się w nią zaopatrzyc.

Wróć do „Hyde Park”