brian
Moderator
Posty: 271
Rejestracja: czw 04 cze, 2015

pn 17 sie, 2015

Dawniej istniało przekonanie, że skrzypce są najtrudniejszym lub jednym z najtrudniejszych instrumentów do nauki. Chociaż nie warto porównywać ze sobą instrumentów, ponieważ każdy uczy się w różnym tempie, to faktem jest, że skrzypce nie nalezą do instrumentów, które możemy w dużym stopniu poznać w miesiąc. Na szczęście istnieją szkoły muzyczne takie jak StudioArte, które pomoga nam w nauce gry, a to wszystko w przystępny sposób.
http://www.studioarte.eu/o-nas/kadra/skrzypce

haggard
Posty: 12
Rejestracja: śr 14 sty, 2015

ndz 14 sty, 2018

Jeśli szukacie dobrych sposobów na naukę to od siebie mogę polecić też te strony
https://muzyczny.pl/poradniki.html
https://hurtowniamuzyczna.pl/faq/
https://strunygitarowe.pl/pl/n/category/Artykuly/2

mase32e
Posty: 1
Rejestracja: pt 02 lut, 2018

pt 02 lut, 2018

a jaka ona jest
_______________
http://www.london-escort-uk.co.uk

mirelka8
Posty: 6
Rejestracja: czw 24 maja, 2018

śr 04 lip, 2018

Czasami warto udać się do szkoły muzycznej, która wyciągnie talent z głębi twojego ciała. Poczytaj sobie o szkole http://muzyczna.pl/nauka-gry-na-skrzypcach/ , jak i o nauce, którą preferujesz. Ja od razu oddelegowałam Cię do nauki gry na skrzypcach, wszystkie prowadzone zajęcia skupiają się na pobudzeniu ciekawości w uczniów. Moim zdaniem stamtąd wychodzą po szkoleniach prawdziwe talenty.

owoka
Posty: 1
Rejestracja: ndz 10 gru, 2017

śr 11 lip, 2018

Ja staram się non stop rozwijać. W mojej firmie mamy bardzo dużo różnych nowości, ale z takich rzeczy, które z pewnością mógłbym wam polecić, to świetne są pakiety od Elisoft. Dzięki nim obsługa magazynów jest o wiele, wiele sprawniejsza. Nie mam zbyt wielu rzeczy, ale mimo wszystko - zawsze warto znać stan produktów. Dodatkowo mam tam super fajny program do fakturowania. Mogę też fajnie ułożyć sobie wszystkie zlecenia i od razu wiem, kiedy musimy się sprężać, a kiedy nie.

arek565
Posty: 6
Rejestracja: pt 24 lis, 2017

wt 19 sty, 2021

Nie łatwo jest połączyć szkołę podstawową ze szkołą muzyczną. Wiele osób szuka stron które pomogą i ułatwią dzieciom naukę. Zobaczcie na www.dyktanda.pl tutaj jest platforma polonistyczna do nauki pisania i ortografii. Dostosowana do poziomu nauki i bardzo łatwa w posługiwaniu. Zerknijcie.

kojak
Posty: 1
Rejestracja: sob 17 lis, 2018

ndz 21 lut, 2021

Ja to juz weszlam na level grania, wiec w tym roku wymienialam skrzypce na https://www.megascena.pl/vhienna-meiste ... a-4-4.html - maja piekny dzwiek, latwo sie je stroi, a faktycznie muzyka z nich plynaca jest jak miod na uszy :)

Wróć do „Poradniki”