ezzo

sob 09 lut, 2019

Generalnie te dwa portale oferują bardzo zbliżone do siebie funkcjonalności. Skoro oba oferują podobne funkcjonalności, to po co ktoś miałby mieć konta na tych dwóch witrynach?

darek4

sob 09 lut, 2019

Moim zdaniem facebook jest lepszy od instagrama.Chodź to jest moje prywatne zdanie w tej całej skomplikowanej sprawie.Taki jestem.

maraton

czw 14 lut, 2019

Ostatnio czytałem ciekawe opracowanie, z którego wynika mniej więcej taki wniosek, że portale społecznościowe zyskują na popularności, osiągają pewien szczyt i następuje spadek ich popularnośći. Po prostu młodzi przestają się tym interesować i szukają ucieczki od starszych użytkowników.
Przepływ był w kierunku: Grono później Goldenline, później NK, następnie facebook, teraz Instagram itd.
Obecność w przypadku firm jest niezwykle istotna, bo działa to pozytywnie ze względów marketingowych. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://shineonagency.pl/dlaczego-warto ... 6-powodow/ kilka powodów dla których warto reklamować się na facebooku.

Kazimierz332

śr 20 mar, 2019

Ja ostatnio zastanawiam się nad ofertą fanpage facebook . Może w przyszłości zdecyduje się nad tym Facebookiem i skorzystam z ich oferty.Jak na razie do decyzji mi jest bardzo daleko i na pewno tą decyzje nie podejmie raz-dwa bo to nie zależy ode mnie ,ale jeszcze mam współpracownika.

Ivanesa

śr 20 mar, 2019

A ja bardzo nie lubię portali społecznościowych, mimo że są np. świetnym nośnikiem reklamy social media. Wada jest taka, że ludzie potrafią tyłem obrabiać jeden drugiemu no i nigdy jakoś nie pochwalałam przenoszenia prywatnego życia do internetu.

Wróć do „Hyde Park”