moleras19

sob 02 lut, 2019

Mam do was pytanie jakich kosmetyków używacie najcześciej? Tak sobie pomyślałem, że mógłbym w tym roku kupić swojej żonie w prezencie urodzinowym jakieś dobre naturalne kosmetyki do ciała. Niestety nie znam się na tym i potrzebowałbym waszej pomocy, które z nich będą najlepszym wyborem?

kamil3333322111

pn 04 lut, 2019

Moim zdaniem każda osoba zawsze używa najlepszych kosmetyków.Takie jest moje zdanie.

lulka90

czw 07 mar, 2019

Wiecie każda cera jest inna więc potrzebuje innych kosmetyków. A swoją drogą z takich najczęściej używanych u mnie to chyba jest remescar. Radzi sobie z zakryciem worków i cieni pod oczami bo mam z nimi ostatnio duży problem

Ivanesa

śr 17 kwie, 2019

Wybór kosmetyków pielęgnacyjnych na prezent to trochę ryzykowna sprawa, możesz nie dopasować po prostu do rodzaju cery czy innych indywidualnych potrzeb Twoje żony. Prościej moim zdaniem byłoby dobrać perfumy, bo z reguły się wie jakie zapachy preferuje bliska osoba. Oczywiście jeśli ma być to upominek, powinny być luksusowe. Mi najbardziej odpowiadają Dolce Gabbana, ale te mniej słodkie, lekkie z nutami owocowymi. Co ma do zaoferowania ten znany producent możesz zobaczyć na stronie https://perfumy.pl/firm-pol-45-Dolce-Gabbana.html , ta perfumeria ma też dobre ceny w porównaniu do stacjonarnych.

Wróć do „Hyde Park”