JuliaIJa
Posty: 5
Rejestracja: pt 25 lut, 2011

czw 31 mar, 2011

Pracownia Lutnicza
http://www.sobecka.com
tel.604 236 962
607 849 411
Oto specjalnie dla Państwa 3 możliwości uzyskania dla dziecka dobrego instrumentu:

1. Leasing instrumentu (DOSTĘPNOŚĆ- CAŁA POLSKA)
Wasze dziecko rozpoczynając grę najczęściej potrzebuje małego instrumentu 1/8 lub ¼.
Wpłacają więc Państwo (w przypadku rozpoczęcia współpracy od instrumentu ¼) kwotę na pokrycie kosztów potrzebnych do wytworzenia instrumentu w dwóch lub w trzech ratach.
Koszt materiałowy ze wszystkimi akcesoriami na dzień 26.03.09 wynosi około 900,00 złotych.(Cena ta dotyczy skrzypiec - za wiolonczelę - odpowiednio więcej ) Kwota ta jest rozbita na raty, ponieważ przy zamówieniu wpłaca się najwyżej 350,00 złotych – następnie przy odbiorze resztę lub kolejną część raty. Otrzymują państwo instrument ozdobiony według pomysłu Waszego dziecka, smyczek do kompletu, żebro (szynę), podbródek dopasowany do brody dziecka, wszystko to w leciutkim futerale zapewniającym dobrą izolację dla instrumentu.
Co zrobić kiedy dzieciątko wyrośnie z instrumentu i potrzebuje większy?
Opcja – leasing instrumentu - pozwala na spokojne przechodzenie dziecka w miarę dorastania na coraz większy instrument z gwarancją wymiany oraz z zagwarantowanym dużym instrumentem na własność.
Przy kolejnych wymianach instrumentu na większy – wpłacana kwota kumuluje się, by przy odbiorze instrumentu 4/4 uzyskać pełną sumę, a podpisanie umowy kupna – sprzedaży instrumentu pozwala w pełni cieszyć się własnym, dobrym instrumentem lutniczym.

Przez cały czas trwania współpracy, a trwa ona przez około 4 lat, zapewniamy opiekę nad instrumentem, wymianę włosia, strun, konserwację skrzypiec - konieczną do dobrej gry.

2. Wypożyczenie instrumentów dla dzieci (DOSPĘPNOŚĆ- CAŁA POLSKA)
Przy rozpoczęciu nauki w szkole muzycznej wielu Rodziców nie jest przekonanych, czy dziecko będzie w przyszłości grało czy też nie. Posiadamy w swojej kolekcji skrzypce dla dzieci lutnicze i dobrze grające manufakturowe, które udostępniamy odpłatnie. Zapewniamy wtedy instrument wraz ze smyczkiem i futerałem. Przez cały czas trwania umowy sprawuję opiekę techniczną nad instrumentem.
Niewielki koszt wypożyczenia instrumentu to 40 złotych miesięcznie. (Dotyczy skrzypiec lutniczych 3/4- cena może być niższa lub wyższa za mniejszy lub większy , albo manufakturowy instrument dla dziecka )
Przy płatności co pół roku lub za cały rok z góry spore rabaty. Instrumenty są wypożyczane po wpłaceniu kaucji. Umowa zawierana jest na czas określony.
Przy tej opcji zapewniamy wymianę instrumentu na większy pod warunkiem, że znajduje się w magazynie.

3. Zakup instrumentu
Ta opcja pozwala zakupić instrument dowolnej wielkości na raty, lub za gotówkę.
Można go również wymienić na większy, dopłacając różnicę wartości instrumentu. Zapewniamy korzystne ceny, konkurencyjne wobec innych oferentów (sklep), dobrze ustawiony dźwięk instrumentu, oraz opiekę techniczną gwarancyjną przez 6 m-cy od dnia zakupu.
Instrument ¼ 1.600,00
Instrument ½ 2.050,00
Jeśli chodzi o większe instrumenty i ich ceny prosimy o osobisty kontakt w celu ich ustalenia

JuliaIJa
Posty: 5
Rejestracja: pt 25 lut, 2011

czw 31 mar, 2011

http://www.sobecka.com

Osoby zainteresowane nowymi lutniczymi skrzypcami 4/4 informuje że koszt ich z smyczkiem, futerałem to kwota
juz od 3 tys zł. !!!!! POLECAM i zapraszam do wypróbowania moich instrumentów.

Wróć do „Imprezy, ogłoszenia”