Michal54

wt 04 gru, 2018

Jakiś czas temu poszukiwałem dzianiny. Odwiedziłem bardzo dużo sklepów stacjonarnych ale niestety w żadnym nie znalazłem tego co szukałem. Trafiłem na stronę https://www.pinsola.pl/dzianina/wiskoza, w której jest naprawdę ogromny wybór produktów. Jakość jest naprawdę świetna. a ceny są naprawdę bardzo przyzwoite. Polecam każdemu, kto szuka porządnej dzianiny, zajrzeć do tego sklepu. A jeśli macie jakiś swój sprawdzony sklep z takimi produktami to pochwalcie się.

danielek3232

pn 10 gru, 2018

Ja o tym tez kiedyś myślałem,ale bardzo szybko temat zmieniłem. teraz czym innym się interesuję.

Ivanesa

wt 26 lut, 2019

Uwielbiam swetry z dzianiny, ale zwykle kupuję już gotowe, powiem szczerze że robienie na drutach czy szydełku jakoś mnie nie pociąga, pomimo tego że znajomi mówią, że mam zdolności manualne. W butiku Infinityfashion znajduję zwykle modele odpowiednie dla siebie, dziś oglądałam propozycje na wiosnę, trochę "krzyczy" kolorem ale biały sweterek do połowy bioder, który tam znalazłam po prostu muszę mieć. Byleby do pierwszego i zamawiam;)

Wróć do „Hyde Park”