Aleksandra
Posty: 4
Rejestracja: wt 23 sie, 2011

wt 23 sie, 2011

Witam,
Czy ktoś wie cokolwiek na temat najbliższego konkursu im. Wrońskiego? Byłabym dźwięczna za jakiekolwiek informacje :)

skrzypekm05
Posty: 6
Rejestracja: sob 29 paź, 2011

sob 29 paź, 2011

Aleksandra pisze:Witam,
Czy ktoś wie cokolwiek na temat najbliższego konkursu im. Wrońskiego? Byłabym dźwięczna za jakiekolwiek informacje :)

Witam! Najbliższy IV Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo im. Tadeusza Wrońskiego, odbędzie się 2-4 kwietnia 2012 w Tomaszowie Mazowieckim.

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

sob 29 paź, 2011

A może trochę więcej informacji? Odnośnie programu, kategorii wiekowych i wszelkich tych organizacyjnych spraw. Może jakaś strona internetowa? Na pewno by się przydała - jest to konkurs tak nietypowy i przez to elitarny, że brak podstawowych elementów medialnej promocji jest po prostu nieakceptowalny.
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

skrzypekm05
Posty: 6
Rejestracja: sob 29 paź, 2011

sob 29 paź, 2011

rzepola pisze:A może trochę więcej informacji? Odnośnie programu, kategorii wiekowych i wszelkich tych organizacyjnych spraw. Może jakaś strona internetowa? Na pewno by się przydała - jest to konkurs tak nietypowy i przez to elitarny, że brak podstawowych elementów medialnej promocji jest po prostu nieakceptowalny.

Wiem że już niedługo informacje bardzo szczegółowe mają dotrzeć do szkół, oraz ukazać się na stronie internetowej tomaszowskiej PSM I i II st. im. Tadeusza Wrońskiego czyli organizatora konkursu.

skrzypekm05
Posty: 6
Rejestracja: sob 29 paź, 2011

czw 08 gru, 2011

Cześć! Znaleźliście już info na temat konkursu? Będzie prof. Krzysztof Jakowicz! Wybieracie się?

Awatar użytkownika
paranoja
Moderator
Posty: 245
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

czw 08 gru, 2011

Skąd masz takie informacje? Znalazłeś gdzieś wiadomości na temat najbliższej edycji? Bardzo mnie to interesuje, a tu niczego nie można się dowiedzieć...

skrzypekm05
Posty: 6
Rejestracja: sob 29 paź, 2011

pt 09 gru, 2011

paranoja pisze:Skąd masz takie informacje? Znalazłeś gdzieś wiadomości na temat najbliższej edycji? Bardzo mnie to interesuje, a tu niczego nie można się dowiedzieć...

Wszystko jest na stronie internetowej PSM I i II st. im. Tadeusza Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim, o czym już pisałem wcześniej.

Awatar użytkownika
paranoja
Moderator
Posty: 245
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pt 09 gru, 2011

Oj, przepraszam. Jestem chora i ślepa aktualnie. Dziękuję.
A teraz pytanie do Forumowiczów: ktoś się przymierza? ;)

Awatar użytkownika
Rose
Posty: 30
Rejestracja: pn 16 sty, 2012

ndz 22 sty, 2012

Ja miałam zamiar pojechać, ale zgłoszenia były do 13 stycznia :mrgreen:

Aleksandra
Posty: 4
Rejestracja: wt 23 sie, 2011

pn 23 sty, 2012

Ja się zgłosiłam, ale w ostatnim momencie :) Zobaczymy, czy przyjmą...

Awatar użytkownika
Rose
Posty: 30
Rejestracja: pn 16 sty, 2012

pn 23 sty, 2012

Przyjmą,przyjmą :mrgreen:

Wróć do „Kursy, konkursy”