Presto
Posty: 8
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011

sob 18 cze, 2011

Hej,byliście na jej koncecie 17 czerwca 2011 :)?
ja byłem i się zawiodłem , a wam się podobało?

//Nie nadużywamy wielkich liter w nazwach wątków. Kafar

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

sob 18 cze, 2011

Osobiście nie byłam i nigdy nie słyszałam jej na żywo, ale znam ją z licznych nagrań, jak również z recenzji. Mam na tej podstawie wyrobioną o niej opinię, jako o cudownym dziecku, które po wejściu w dorosłość jedzie już tylko na tym, że było kiedyś cudownym dzieckiem i trochę na tym, że ma ładne ciało i twarz. Jej interpretacje są strasznie płytkie, szkolne, takie jakby je zagrał "byle uczeń" gdyby tylko niedostatki techniczne w tym nie przeszkadzały. Jest to raczej skrzypcowa "idolka nastolatek" tak jak Vanessa Mae, itp. Nie jest to, zdecydowanie, wiolinistyka najwyższej klasy.
Mimo to zachęcam, żebyś powiedział coś więcej na temat Twoich wrażeń i samego koncertu. Co konkretnie Ci się nie podobało? Czy wszystko? Czy było coś kompletnie nieakceptowalnego, czy tylko same nudy i ewidentna rutyna? Olśnił Cię któryś moment, albo czy chociaż znalazłeś ciekawy detal? Jak reakcje publiczności? Jak dyrygent, jak bis i CO było na bis?
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Madzik
Posty: 6
Rejestracja: sob 15 sty, 2011

ndz 19 cze, 2011

Nie byłam na koncercie, ale słyszałam, że bisu nie było. Sarah Chang wychodziła się kłaniać, ale bisu nie zagrała.

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

ndz 19 cze, 2011

Madzik pisze:Nie byłam na koncercie, ale słyszałam, że bisu nie było. Sarah Chang wychodziła się kłaniać, ale bisu nie zagrała.

No to taka lekka wiocha. A nie wiesz, czemu?
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Diedra
Posty: 25
Rejestracja: pn 28 cze, 2010

czw 30 cze, 2011

rzepola pisze:Jej interpretacje są strasznie płytkie, szkolne, takie jakby je zagrał "byle uczeń" gdyby tylko niedostatki techniczne w tym nie przeszkadzały.


Czyli w skrócie - gdyby TYLKO potrafili, to tak by grali? ;) hmmm... ;)

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

czw 30 cze, 2011

Diedra pisze:Czyli w skrócie - gdyby TYLKO potrafili, to tak by grali? ;) hmmm... ;)

Tak, dokładnie. A ponieważ jest dużo takich, którzy potrafią i do tego są muzykalni, lepiej słuchać ich.
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

mycha_violin
Posty: 35
Rejestracja: sob 26 cze, 2010

pt 12 sie, 2011

ja byłam ... ogólnie jestem fanką Sary Chang ale tym razem bardziej popisała się swoją kreacją ...
no już mogła coś zagrać na ten bis ;/

Wróć do „Muzycy, nurty muzyczne”