yamada
Posty: 235
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

sob 10 kwie, 2010

some kind of monster pisze:Temat, jak sama nazwa wskazuje :), poświęcony kursom skrzypcowym i nie tylko. Na jakich kursach byliście, jakie możecie polecić itp. itd. etc. etc. Myślę, że temat będzie dosyć przydatny ze względu na to, że lepiej wybrać się na kurs sprawdzony i rekomendowany niż w ciemno jechać :) Ze swojej strony mogę na początek polecić kurs letni w Nowym Sączu, na którym byłam w tym roku i jestem wybitnie zadowolona :) Szczegóły potem jak temat się rozwinie nieco (zakładając optymistyczną wersję, że będzie jakiekolwiek zainteresowanie:D). Pozdrawiam serdecznie, skrzypce jak zawsze rules :)
byłam, lecz zniknęłam. życie jest podłe. rezygnuję ze wszystkiego.

Jadamusek
Posty: 54
Rejestracja: pn 12 kwie, 2010

czw 15 kwie, 2010

Ja byłem tylko w Rycerce, więc tylko ten kurs mogę polecić :)

temat Rycerka jest już założony :)
"Jak ćwiczysz - tak grasz" :)

Artibeus
Posty: 43
Rejestracja: wt 01 cze, 2010

czw 03 cze, 2010

Tak biorąc pod uwagę wszystkie kursy, które znam z autopsji, to polecam przede wszystkim Kudowę jeśli ma się ekipę, z którą się pojedzie. Nie tylko świetna lokalizacja hotelu, w górach, można przejść się nawet do Parku Narodowego i pochodzić po przepięknym lesie. Jak jest w zimie śnieg to czuje się normalnie jakby się w Narnii było. Zresztą nie przypadkiem, bo tam właśnie kręcili Narnii niektóre fragmenty i rzecz jasna spali w Kongres Centrum, czyli naszym hotelu. Jest bilard, basen. Głuchołazy też polecam, a to ze względu na profesora Tomaszewskigo i jeśli ktoś lubi dużo koncertować, bo tam jest dużo okazji na to. Polecam też Duszniki, co prawda tam nie najlepsze są warunki mieszkalne, ale myślę, że łazienka, choć na korytarzu, jest bardzo przyzwoita. Problem bywa z ćwiczeniem, ale to już trzeba się dogadać ze współlokatorami, bo tylko w pokojach można ćwiczyć, poza tym ciekawy kurs nie ma nudy, można pograć i zarobić bo to miasto takie sanatoryjne i wczasowicze lubią słuchać muzyki.

Awatar użytkownika
Allegro
Posty: 15
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pt 03 gru, 2010

W sumie to nie wiem .
Myślę , że na kursach mamy na celu granie i profesorów więc niezła ekipa jest w Legnicy zreszta to dopiero pierwsza edycja .

www.mlodypaganini.pl


:)


temat jest już założony ;*
"To właśnie problem dzisiejszego świata... brak mu romantyzmu."

Wróć do „Kursy, konkursy”