Miron
Posty: 2
Rejestracja: wt 11 paź, 2016

wt 11 paź, 2016

Kliknij, żeby zobaczyc zdjęcie

Specjalizuję się w nauczaniu DOROSŁYCH i młodzieży. OD ZERA!!! :-)

TAK - Wbrew stereotypom, opanowanie gry na skrzypcach JEST MOŻLIWE dla osoby zaczynającej naukę w wieku DOROSŁYM!!! Mile zachęcam! :-)

Prowadzę zarówno osoby, które nie próbowały dotąd uczyć się gry na żadnym instrumencie, jak również te, które chciałyby wrócić do grania po baaaardzo długiej przerwie (a miały np. krótką przygodę z muzyką w dzieciństwie).

Założyłem i prowadzę Małą Orkiestrę Skrzypcowych Transformacji, której członkowie składają się z osób dorosłych (uczących się od zera lub po kilkunastoletniej przerwie).
Możesz do nas dołączyć – już po kilku miesiącach nauki! :-) :)

Posiadam ponad 10-letni staż pedagogiczny w zakresie nauczania muzyki (zarówno dzieci jak i dorosłych, 5-60+) oraz kilkuletnie doświadczenie jako animator przy prowadzeniu zajęć edukacyjnych i koncertów.

Kładę duży nacisk na zdrowie i higienę kręgosłupa. Chcę, by moi uczniowie mogli bezpiecznie cieszyć się grą na instrumencie, bez ograniczeń zdrowotnych i wiekowych.
Dlatego współpracuję z fizjoterapeutami, dbając w każdym szczególe o poprawną postawę – dopasowaną indywidualnie do możliwości grającego, aby uniknąć kontuzji i zwyrodnień.

Zależy mi, by każdy mógł osiągnąć radość w obcowaniu z instrumentem i podzielić się tym szczęściem z innymi!!! :)

Na pierwszych lekcjach nie jest wymagane posiadanie własnego instrumentu.
Pomagam w wyborze i zakupie skrzypiec.

Zajęcia odbywają się u mnie (Górna Wilda).
Koszt zajęć: 120zł[ / 45min/b]

Kontakt: [b]691 127 635
[email protected]


Zapraszam na prowadzoną przez mnie stronę:
Skrzypce – Dźwięki Nieuczesane
https://www.facebook.com/violin.uncombed.sounds/

Od wielu lat jestem związany z środowiskiem folkowym, aktualnie jako lider balfolkowego zespołu Balonique.

Zdobyłem klasyczne wykształcenie, ale moją pasją jest muzyka tradycyjna i etniczna. Uwielbiam muzykę folkową w jej różnych przejawach - słuchać, grać oraz tańczyć! Szczególnie - tradycyjną muzykę polską, bretońską, irlandzką i skandynawską. Hobbystycznie buduję instrumenty eksperymentalne. Niezrównaną radość sprawia mi też granie na… pile do drewna.

Muzyka może zrodzić się nawet z prostych dźwięków! Dlatego dbam, by uczeń rozwijał swoje zdolności, zdobywając stopniowo w przyjaznej i wspierającej atmosferze coraz szersze kompetencje - ucząc się od początku możliwości praktycznego wykorzystania swoich doświadczeń na aktualnym etapie rozwoju; aby przez grę w duecie (ze skrzypcami, pianinem, gitarą, akordeonem) w różnorodnych stylach, rozwinął umiejętność improwizacji i ekspresji. Wprowadzam elementy wiedzy klasycznej (m.in. zapisu nutowego, teorii) jak i nowoczesnej, dotyczącej np. sposobów podłączania i obsługi sprzętu nagłośnieniowego, urządzeń elektronicznych (looper, efekty modulujące), programów i aplikacji muzycznych.

Program zajęć jest zawsze indywidualnie dopasowywany do potrzeb i zainteresowań ucznia, jego poziomu zaawansowania, naturalnych predyspozycji, gustów muzycznych i możliwości czasowych.

Nie bój się sięgnąć po radość, którą daje umiejętność gry na instrumencie!
Musica oye! :)
Miron

Wróć do „Szukam nauczyciela/ udzielę lekcji”