koninka1
Posty: 1
Rejestracja: wt 19 cze, 2012

śr 20 cze, 2012

W tym roku kończę trzecią klasę Szkoły Muzycznej. Moim instrumentem głównym jest fortepian. Czy od przyszłego roku mogę zacząć grę nauki na skrzypcach jako instrument dodatkowy???
Ostatnio zmieniony śr 20 cze, 2012 przez izahe, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: myślę że ten tytuł tematu jest bardziej adekwatny co do treści. Zastanawiam się czy nie połączyć istniejącego już tematu Fortepian - dodatkowy instrument.

Awatar użytkownika
izahe
Moderator
Posty: 472
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

śr 20 cze, 2012

Oczywiście, jeśli tylko dyrekcja się zgodzi bo trzeba Ci przydzielić nauczyciela a za to się płaci, Szkoła musi mieć pieniądze a niestety w tych czasach walczy się o każdy grosz i nawet na edukacji robi się oszczędności.
(szkoły muzyczne są najdroższymi instytucjami...!!! Zatem szanujmy i doceńmy to że Państwo wykłada tyle pieniędzy na to byśmy mogli grać!:))
weź moje skrzypce i zagraj tak jak ja...

Awatar użytkownika
nik-t
Posty: 22
Rejestracja: czw 30 cze, 2011

pn 25 cze, 2012

Ja jestem na dodatkowych skrzypcach i bardzo sobie chwale. Wcześniej byłem na saksie, ale to była katorga dla mnie. Wszystko zależy od nastwienia twojego i nauczyciela. Napewno jest łatwiej niż na głównym. Nie będę ci polecać bo nie wiadomo czy ci przypadnie do gustu, ale moge powiedziec, że mi służy.

Wróć do „Edukacja”