yamada
Posty: 235
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

wt 21 cze, 2011

.
Ostatnio zmieniony śr 19 paź, 2011 przez yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
byłam, lecz zniknęłam. życie jest podłe. rezygnuję ze wszystkiego.

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

wt 21 cze, 2011

Ups przepraszam za wszelkie kradzieże:)
Yamado, to Ty tak ladnie grasz na wiolonczeli? wrzucaj teraz, po kursie wrzucisz jeszcze co innego!

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

śr 22 cze, 2011

altowiolistka - brak mi słów! Naprawdę niesamowicie pięknie - tak swobodnie, naturalnie. Bardzo bym chciała kiedyś też tak umieć. Jestem pod wrażeniem - tak trzymaj!
Gdzie na studia?
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

yamada
Posty: 235
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

śr 22 cze, 2011

.
Ostatnio zmieniony śr 19 paź, 2011 przez yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
byłam, lecz zniknęłam. życie jest podłe. rezygnuję ze wszystkiego.

altowiolistka
Posty: 92
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

śr 22 cze, 2011

Agatha26 - jak na 9 miesięcy gry, to naprawdę świetnie!
ja od siebie dziękuję za miłe słowa :) a na studiach już jestem, robiłam jednocześnie klasę dyplomową i I rok na AM w Katowicach ;)
www.archetti.pl

Awatar użytkownika
Derry
Posty: 387
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

śr 22 cze, 2011


agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

śr 22 cze, 2011

Ależ miło Was słuchać....
Derry zazdroszczę Ci tak ładnego dźwięku! jak Ty to robisz???!!! Super grasz
Altowiolistka - to juz w ogole pełen profesjonalizm! no i tez zazdroszczę:))))

Awatar użytkownika
smyczek24
Posty: 43
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pt 24 cze, 2011

No to czas na mnie. Od razu mówię że jestem strasznie spięta na tym nagraniu bo nie lubię grać dla publiki :) Komentujcie szczerze. Wiem o smyczku,że strasznie nim koszę i chyba źle trzymam, czasami intonacyjnie trochę źle.
http://www.youtube.com/watch?v=caFjh0Cg5WM

jak się załadują to dodam też inne nagrania. Jak szaleć to na cełego . A co :)

http://www.youtube.com/watch?v=roRQHRz1ID4
(trochę za szybko zagrane, starałam się nie robić głupich min)
Ostatnio zmieniony pt 24 cze, 2011 przez smyczek24, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.4shared.com/file/8c4ImTFi/Koobrzeg_2011.html - zdjęcia

Awatar użytkownika
Namizawa
Posty: 644
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pt 24 cze, 2011

Oj smyczku,nic się nie postarzałaś przez ten rok ;p
Faktycznie ciut Ci jeździ smyk ale utwór jest ok.Lubię Bohma :)
Tylko 2.link nie działa.
Every time you write parallel fifths, Bach kills a kitten.

Skrzypce są nagie. Mają chude ramionka. Niezdarnie chcą się nimi
zasłonić. Płaczą ze wstydu i zimna. Dlatego. A nie, jak twierdzą recenzenci
muzyczni, żeby było piękniej. To nieprawda. Z.Herbert

Awatar użytkownika
smyczek24
Posty: 43
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pt 24 cze, 2011

Trochę to mało powiedziane:) Już poprawiłam, powinien działać ;)
http://www.4shared.com/file/8c4ImTFi/Koobrzeg_2011.html - zdjęcia

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

pt 24 cze, 2011

Odnoszę wrażenie, że coś nie tak jest z żeberkiem - po prawej stronie się rusza, kiedy Ty ruszasz ręką. Wydaje się przez to niestabilne. Nie powinno ono być bliżej szyi, a nie biustu? Ja tak miałam i nie dość, że uciskało i robiło siniaka, to jeszcze właśnie problem z kontrolą. Poza tym i latającym smyczkiem ok - nie znałam utworu, ale bardzo mi się podoba.
Widziałam w Twoich postach, że zamierzałaś skończyć edukację skrzypcową. Czy tak się stało?
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Awatar użytkownika
smyczek24
Posty: 43
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pt 24 cze, 2011

Nie zauważyłam że z żeberkiem jest jakiś problem, ale rzeczywiście mam siniaka na brodzie i przy obojczyku:) Spróbuje je ustawić tak jak radzisz, bardziej przy szyi - zobaczymy czy będzie lepiej. Już od roku nie uczę się grać, tylko czasami sobie coś tak dla siebie pobrzdękam:)
http://www.4shared.com/file/8c4ImTFi/Koobrzeg_2011.html - zdjęcia

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

pt 24 cze, 2011

Na brodzie i obojczyku to też mam, ale chodzi mi konkretnie o trzymanie żeberka na biuście - tam, gdzie mężczyźni już by nie mogli :p. Z tej - prawej strony żeberka trzeba je podnieść trochę. Zresztą mi tak samo lata. Tzn. nie wiem, czy poprzednio już zrozumiałaś, co miałam na myśli, czy nie, ale wolę wyjaśnić ewentualne wątpliwości :).
Może opowiem w tym miejscu pewną anegdotkę :mrgreen: . Otóż niedawno na lekcji, jak moja pani profesor wzięła ode mnie skrzypce i zaczęła grać, to właśnie zauważyła, że prawa strona żeberka jest za blisko wcięcia C i naciska na biust i się pyta: a nie przeszkadza ci tutaj żeberko? Gdzie? No... eee... no tutaj, nie ugniata cię.... tu (pokazuje "mniej więcej" ręką)?
Dość to zabawne było :p. Ale prawda - ugniatało, a ja to ignorowałam.
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Awatar użytkownika
smyczek24
Posty: 43
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pt 24 cze, 2011

Rozumiem o co chodzi:) Postaram to poprawić ale nie wiem czy siła przyzwyczajenia nie zwycięży :-P
http://www.4shared.com/file/8c4ImTFi/Koobrzeg_2011.html - zdjęcia

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

pt 24 cze, 2011

Smyczku BARDZO ładnie.... chciałabym tak umieć wibrować

mgoplana
Posty: 41
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

śr 06 lip, 2011

Witajcie,
to ja też coś dodam do posłuchania- gra moja córa, która właśnie skończyła 1 klasę PSM,
Udało mi się w końcu zdobyć nutki Czardasza, o które tu kiedyś pytałam no i pierwsze koty za płoty. Utworek jeszcze nie zrobiony do końca ale i tak już słychać piękno i wdzięk...jeszcze dużo pracy przed córą
Pozdrawiam i zapraszam
http://www.youtube.com/watch?v=-6S80PmoqRo
Córa gra na skrzypeczkach 1/4

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

śr 06 lip, 2011

Coreczka gra slicznie... Prosze jej pogratulowac. Jesli to mozliwe czy moge prosic o nutki...? Z gory dziekuje

Awatar użytkownika
Derry
Posty: 387
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

śr 06 lip, 2011

Niesamowicie czysto jak na rok nauki, do tego w jej wieku (mam na myśli to, że zwykle dzieciaki grają bardzo nieczysto). Jestem pod wrażeniem ;-)

mgoplana
Posty: 41
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

pt 08 lip, 2011

Derry pisze:Niesamowicie czysto jak na rok nauki, do tego w jej wieku (mam na myśli to, że zwykle dzieciaki grają bardzo nieczysto). Jestem pod wrażeniem ;-)


Dzięki,
jestem bezwzględna jeśli chodzi o intonację- zaraz " krzyczę do córki, że ma uważać" i to od pierwszych lekcji...dzięki temu nauczyła się, że jak zagra coś nie tak to zaraz mama będzie wrzeszczeć (nawet z toalety )
;-)

Awatar użytkownika
Derry
Posty: 387
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pt 08 lip, 2011

To cofam swoje słowa... Chyba, że to jest żart... Jak można na swoje dziecko krzyczeć i je straszyć? Mam nadzieję, że to jest jedynie zwrócenie uwagi? Jeśli nie to gratuluję pomyślunku...

mgoplana
Posty: 41
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

sob 09 lip, 2011

Derry pisze:To cofam swoje słowa... Chyba, że to jest żart... Jak można na swoje dziecko krzyczeć i je straszyć? Mam nadzieję, że to jest jedynie zwrócenie uwagi? Jeśli nie to gratuluję pomyślunku...


Derry- nie krzyczeć i straszyć :-))) Tylko bym zniechęciła mojego szkraba :-) To się nazywa "delikatne przypomnienie o intonacji..."
Pozdrawiam ;-)

Awatar użytkownika
Derry
Posty: 387
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

sob 09 lip, 2011

Mam nadzieję... Aczkolwiek twoje słowa mnie nie uspokoiły, bo matki mają teraz w głowach poprzewracane w związku z muzyczną i swoimi dziećmi. Tak, czy inaczej, koniec offtopu, bo Rzępoła nas zje.

Edit:// Derry, wiem, że to drażliwy temat, ale starajmy się używać przyzwoitego słownictwa. I koniec offtopu :)

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

sob 16 lip, 2011

Co tu tak cicho! moze ktos cos wrzuci...? tak bardzo lubię Was słuchac....

Awatar użytkownika
nik-t
Posty: 22
Rejestracja: czw 30 cze, 2011

sob 16 lip, 2011

pochwaliłbym się ale:
a) jestem pianistą który na skrzypcach gra dodatkowo, więc nie wiem czy chcielibyście słuchać utworów fortepianowych (skrzypcowych nie nagram bo grać nie umiem - nie będę się wygłupiał)
b) nie jestem pewien czy posiadany przeze mnie sprzęt nadaje się do nagrywania czegokolwiek.

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

ndz 17 lip, 2011

Bardzo chcemy :).
Agatha26, może sama coś pokażesz?
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Awatar użytkownika
sledzik
Posty: 242
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

ndz 17 lip, 2011

a moze Ty coś w końcu pokażesz? :P ja czekam na Beriota w Twoim wykonaniu ^^
Licence to Interpret
Starring: The Viola Player - agent 000, or even less...
"My name is Player, Viola Player"

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

ndz 17 lip, 2011

Już powiedziałam, że pod koniec wakacji :p i Beriot to to nie będzie, tylko prawdopodobnie Kreutzer 2. A najprawdopodobniej już we wrześniu po konsultacji z nauczycielem ;).
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Awatar użytkownika
sledzik
Posty: 242
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

ndz 17 lip, 2011

Ok, Kreutzer 2 może być, grałam kawałek tego i pewnie jeszcze nieraz będę wracać do tej etiudy :P
Ale może zamiast etiudy to jakiś utwór? :P
Licence to Interpret
Starring: The Viola Player - agent 000, or even less...
"My name is Player, Viola Player"

Awatar użytkownika
izahe
Moderator
Posty: 472
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 17 lip, 2011

może się teraz ośmieszę ale chcecie zobaczyć jak lewus gra?:P
już kilka osób widziało te nagrania, ale co tam, możecie zobaczyć."TAK" TEŻ MOŻNA GRAĆ!;)
Nie są to najlepsze wykonania, bo stres, ale nie ma co narzekać.
http://www.youtube.com/watch?v=wG9W6cBqJf8
nagrania ponad rok temu;)
weź moje skrzypce i zagraj tak jak ja...

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

ndz 17 lip, 2011

rzepola pisze:Agatha26, może sama coś pokażesz?


Pokaze pokaze:) jak bedzie co. Zreszta do tej pory wrzucilam juz dwa nagrania, takze narazie starczy.... Pracuje teraz nad ladnym utworkiem, moze jak juz zacznie mi jako tako wychodzic to sie odwaze i POKAŻE

Proszę nie kasować pierwszej części polecenia "quote". rzępoła

mgoplana
Posty: 41
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

pn 18 lip, 2011

agatha26 pisze:
rzępoła pisze:Agatha26, może sama coś pokażesz?


Pokaze pokaze:) jak bedzie co. Zreszta do tej pory wrzucilam juz dwa nagrania, takze narazie starczy.... Pracuje teraz nad ladnym utworkiem, moze jak juz zacznie mi jako tako wychodzic to sie odwaze i POKAŻE


Co to takiego? Czyżby nutki się przydały?Pozdrawiam :-)

Proszę uważać na ilość poleceń przy stosowaniu złożonej funkcji "quote". I proszę nie offtopować. rzępoła

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

wt 19 lip, 2011

mgoplana pisze:Co to takiego? Czyżby nutki się przydały?Pozdrawiam :-)


Oczywiście że się przydały!:))) Jednakże w wykonaniu Twojej córeczki czardasz brzmi o niebo ładniej, wiec popisywać sie nie będę:) wrzucę coś innego:) A czardaszem pochwale się po wakacjach przed moją nauczycielką. Pozdrawiam ;-)

Proszę nie kasować pierwszej części polecenia "quote". rzępoła

Awatar użytkownika
sledzik
Posty: 242
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

sob 23 lip, 2011

Dowolny, który grałam w tym roku, strasznie nieczysto, jak zwykle z resztą xD
bez akompaniamentu już nie ma tego klimatu...ale pograć można :)
------------------------------------
Ostatnio zmieniony ndz 01 mar, 2015 przez sledzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Licence to Interpret
Starring: The Viola Player - agent 000, or even less...
"My name is Player, Viola Player"

Awatar użytkownika
nik-t
Posty: 22
Rejestracja: czw 30 cze, 2011

czw 11 sie, 2011

No to się pochwalę, bo niektórzy się domagają...link
Utworek mojego autorstwa grany przeze mnie.

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

czw 11 sie, 2011

Bardzo ładny utwór...gratuluję talentu~!!!!!

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

czw 11 sie, 2011

nik-t pisze:bo niektórzy się domagają...


A domagają się, a co? :mrgreen:
I jak widać bardzo słusznie. Ciekawy utwór, niezłe wykonanie. Może już gdzieś pytałam, ale w jakiej szkole jesteś? Gdzie się uczysz? Jak długo zajmujesz się kompozycją i co Cię do niej zainspirowało?

Sledzik: ciekawy utwór, w partii altówki brzmi na dość... orientalny ;]. Skoro sama jesteś świadoma nieczystości, to nie ma się co czepiać, bo wiadomo, że każdy ma gorsze i lepsze dni, ja natomiast chciałam zwrócić uwagę na widoczną poprawę w trzymaniu altówki. Porównałam z pierwszą częścią sonaty Haendla i, może nie jest jeszcze idealnie, ale jest jednak lepiej. Fajnie tak obserwować poprawę u siebie, c'nie? :lol:
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Awatar użytkownika
nik-t
Posty: 22
Rejestracja: czw 30 cze, 2011

czw 11 sie, 2011

Dziękuję!!!!
Chodzę do Profesjonalnej Prywatnej Szkoły Muzycznej w Krakowie przy ul. Św. Gertrudy (tam gdzie pewna junior adminka). Komponuję od ponad dwóch lat, choć dzieła udane niecały rok ;) Wykonanie wg mnie takie sobie: kilka pomyłek, raczej mało interpretacji, no i kiepski sprzęt(moje legnickie pianino które zostało skonstruowane tak żeby zabierało jak najmniej miejsca a przy okazji brzmiało do czterech liter i laptop z wbudowanym mikrofonem którym nagrywałem). Zainspirowała mnie do niej etiuda w podobnym stylu choć lepiej zbudowana, ale to w końcu prymityw jest patrz forma improwizacyjna o uproszczonych wszystkich elementach dzieła muzycznego.

Awatar użytkownika
sledzik
Posty: 242
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

czw 11 sie, 2011

No całkiem fajny utwór, wykonanie też :) teraz jeszcze wrzuć coś skrzypcowego, bo pisałeś, że grasz dodatkowo :P

Rzępoła, dzięki :P ja ostatnio jak zobaczyłam nagrania ze stycznia, to się przeraziłam, że ja w taki sposób grałam i trzymałam altówkę, nie zeby teraz było dobrze, ale wtedy to masakra, a znając życie to samo powiem o tych ostatnich nagraniach za jakiś czas xD
No, ale ja ciągle czekam na Twoje nagranie i będę przypominać o tym przy każdej możliwej okazji :P
Licence to Interpret
Starring: The Viola Player - agent 000, or even less...
"My name is Player, Viola Player"

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

czw 18 sie, 2011

Skoro nie ma chętnych, to ponownie ja się zaprezentuję . Spodobał mi się gavotte Bacha i postanowilam sie nagrac. Skrzypce nieco rozstrojone, ale od wakacji sama muszę meczyc sie z ich strojeniem, co nie bardzo mi wychodzi.

http://www.youtube.com/user/Agatka19833

aha i jeszcze jedno..... to cudowne forum to jedyne miejsce, gdzie bez obaw mogę pokazywac jak gram...ogolnie jestem bardzo wstydliwa jesli chodzi o występowanie przed innymi, bo zaraz myslę ze się kompromituję. Byc moze za bardzo przejmuje sie tym co ktos o mnie moze pomyslec...ze w takim wieku i gra..no i ze jak mozna tego sluchac. Wierze, ze chociaz Wy mozecie:)))

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

czw 18 sie, 2011

Agatha26, jak zwykle imponująco dobrze, jak na tak krótki staż gry. Bardzo czysto, oprócz kilku MINIMALNYCH potknięć, przyczepiłabym się tylko do grania w górnej połowie smyczka (jestem przewrażliwiona, bo sama mam ten problem). Chwyt i prawy nadgarstek chyba dobrze. No właśnie. Chyba. Czemu tak modyfikujesz te filmy? Przecież pokazałaś swoje zdjęcie na forum i już wiemy jak wyglądasz. Jeśli nie chcesz się chwalić przed innymi, to ustaw status filmu na prywatny dostępny tylko osobom dysponującym linkiem. Po co tak utrudniać odbiór? W "normalnej" formie będziemy w stanie więcej zauważyć zarówno błędów jak i osiągnieć.
Przeglądając Twoje posty, natknęłam się na dość niepokojący opis nauczycielki. Pisałaś, że, co prawda zdarza jej się poprawiać błędy techniczne, ale nie rozumie Twoich ambicji odnośnie repertuatu. Czy nadal tak jest? Rozmawiałaś z nią? Daje Ci jakieś etiudy, wprawki, rzeczy w tym stylu? Moim zdaniem na tego typu materiale rozwija się najlepiej.
EDIT: Jakie utwory teraz grasz na zajęciach? Jakie już grałaś?
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

Awatar użytkownika
nik-t
Posty: 22
Rejestracja: czw 30 cze, 2011

czw 18 sie, 2011

jak długo już grasz? czy dobrze słyszę że w tle jest jakiś "podkład"? czy też moja głowa sobie to roi?

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

czw 18 sie, 2011

Dziękuję Rzempola:)
Fakt, następnego nagrania nie będę juz modyfikowała. Ocenisz wtedy jak tam moj nadgarstek itp. No własnie, z tą gorną połową smyczka jest problem, bo smyk gdzies tam ucieka co powoduje zły dźwięk, jak nad tym panowac?
Nauczycielka dopiero przed samymi wakacjami wręczyła mi dwie etiudy. Jedną chwilę poćwiczyłam z nią- teraz się nad nią męczę, drugą zaczęłam ale nie potrafię skonczyc. Przez caly ten rok nie grałam zadnych wprawek ani etiud. Szlam na lekcję z nadzieją ze otrzymam jakis fajny repertuar a tu nici. Sama więc szukałam nut, grałam np.Sarabandę -Bohm'a, utwory z ksiazek Suzuki od 1-2 a 3-cią czesc przerobilam w sumie sama, wzięłam się teraz za koncert Vivaldiego a-moll pochwalę się nim we wrzesniu nauczycielce, gram sobie tez czardasz Curciego-nuty dostałam od naszej forumowiczki... Tak więc od nauczycielki nie dostalam prawie nic ciekawego.... Bardzo ją lubię, ale wolałabym zeby powazniej mnie traktowała:( Minął caly rok a ja nie mam się czym popisac....wrrrrr

Nik-t bardzo dobrze słyszysz, w tle puscilam sobie akompaniament, słabo go słychac, bo leci z laptopa i nie dalo sie głośniej. Gram od wrzesnia po 20letniej przerwie, poniewaz jako dziecko troche pogrywałam, ale dopiero teraz dorosłam do tego instrumentu:)

Awatar użytkownika
rzepola
Moderator
Posty: 698
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

czw 18 sie, 2011

agatha26 pisze:Ocenisz wtedy jak tam moj nadgarstek itp.

Może niekoniecznie JA ocenię, bo gram dopiero dwa lata. Mogę coś tam próbować pomóc, ale nie ręczę za jakość. Aż mi głupio, że to tak zabrzmiało jakbym czuła się uprawniona do oceniania innych :oops: .
agatha26 pisze:... smyk gdzies tam ucieka co powoduje zły dźwięk...

W którą stronę ucieka? W którym momencie? Jeżli przy graniu przy żabce to pewnie nie wyginasz nadgarstka odpowiednio, a jeśli nie, to powiedz dokładniej, co jest nie tak.
Co do etiud - chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby właśnie zaprezentowanie filmów Twoich ich wykonań żebyśmy mogli się wypowiedzieć i pomóc - takie coś w stylu wirtualnej lekcji, skoro nauczycielka zawodzi albo, skoro ma zwyczajnie wakacje. Rozumiem, jednak, że w momencie, gdy coś nie wychodzi, takie przełamanie się jest trudną decyzją i czasami wręcz niewykonalną. Jeśli tak, to może chociaż pokaż nam do nich nuty, powiedz, która jest która, z czym masz problem, co o nich myślisz, czego próbowałaś, itp. Na pewno postaramy się doradzić. W dziale edukacja jest nawet temat "Etiudy" i serdecznie do niego zapraszam :-) .
Ćwiczu, ćwiczu.
Chodź, zarzępolę Ci na szczypcach duszy mojej!

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

czw 18 sie, 2011

E tam wcale tak nie zabrzmiało:) A ja tam lubię byc oceniana. Co do smyka to nie zawsze "biegnie" równolegle do podstawka. Piszesz ze Ty rowniez masz problem z graniem tą czescia smyczka,co masz na mysli?
Dzięki za wszelkie rady, zmykam do działu etiud:)

EDIT: Jakaś cisza tu nastała, nikt się nie pokazuje.... W takim razie specjalnie dla Was:) Sonata 6 Paganiniego

http://www.youtube.com/watch?v=4z7hCA3IshM


Nie jesteś nowa na forum, masz już kilka miesięcy i postów stażu, także powinnaś wiedzieć, że pisanie jednego posta pod drugim jest tu zabronione. Dostajesz ostrzeżenie. W przyszłości proszę przyłożyć większą wagę do przejrzystości swoich wiadomości. rzępoła

mycha_violin
Posty: 35
Rejestracja: sob 26 cze, 2010

pn 07 lis, 2011

OMG ;P agatha 26 fajnie grasz ;)

Awatar użytkownika
Namizawa
Posty: 644
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pn 07 lis, 2011

Ok. http://www.youtube.com/watch?v=GJ7BsFzZLxM&feature=feedu

Od razu dodam,że miejscami są potknięcia w "tekście".Tak mądrze stanęłam że sobie skrzypcami nuty zasłaniałam ;p A drugi raz już nie chciało mi się nagrywać :-P
Every time you write parallel fifths, Bach kills a kitten.

Skrzypce są nagie. Mają chude ramionka. Niezdarnie chcą się nimi
zasłonić. Płaczą ze wstydu i zimna. Dlatego. A nie, jak twierdzą recenzenci
muzyczni, żeby było piękniej. To nieprawda. Z.Herbert

agatha26
Posty: 61
Rejestracja: sob 07 sie, 2010

pn 07 lis, 2011

mycha_violin pisze:OMG ;P agatha 26 fajnie grasz ;)


Dziękuję:)

EDIT: Bardzo mi się podoba Namizawo Twoj występ :)

Dostałaś już jedno ostrzeżenie za pisanie dwóch postów pod sobą. W celu edytowania swojego postu klikasz na przycisk EDIT. Dostajesz kolejne ostrzeżenie. rzępoła

Awatar użytkownika
Namizawa
Posty: 644
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

pn 07 lis, 2011

Dzięki :) Chociaż jak pomyślę co widać w tle tego filmiku to mnie kompletny wstyd nachodzi ale to tak poza tematem ;p
Swoją drogą Twoja sonata nie jest prosta,prawda? Pamiętam że chyba wspominałaś,że grałaś w dzieciństwie trochę.Szybko to do Ciebie wróciło,wygląda że skrzypce to kolejna rzecz z którą jest jak z jazdą na rowerze.Nie zapomina się jej na zawsze :)
Every time you write parallel fifths, Bach kills a kitten.

Skrzypce są nagie. Mają chude ramionka. Niezdarnie chcą się nimi
zasłonić. Płaczą ze wstydu i zimna. Dlatego. A nie, jak twierdzą recenzenci
muzyczni, żeby było piękniej. To nieprawda. Z.Herbert

Awatar użytkownika
sledzik
Posty: 242
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

pt 23 gru, 2011

To ja na zakończenie tegorocznej współpracy z p. Bachem się ujawnię z sarabandą :lol:
--------------------------------
Ostatnio zmieniony ndz 01 mar, 2015 przez sledzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Licence to Interpret
Starring: The Viola Player - agent 000, or even less...
"My name is Player, Viola Player"

Awatar użytkownika
Namizawa
Posty: 644
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 25 gru, 2011

Every time you write parallel fifths, Bach kills a kitten.

Skrzypce są nagie. Mają chude ramionka. Niezdarnie chcą się nimi
zasłonić. Płaczą ze wstydu i zimna. Dlatego. A nie, jak twierdzą recenzenci
muzyczni, żeby było piękniej. To nieprawda. Z.Herbert

Wróć do „Repertuar”