Pierre
Posty: 3
Rejestracja: ndz 27 lut, 2011

ndz 27 lut, 2011

Witam!

Poszukuję muzyka do zespołu grającego muzykę bardziej artystyczną. Jest to fuzja noise rocka,muzyki progresywnej oraz folk (nie mylić z folk metalem). Szukam kogoś, o szerokim guście muzycznym, ponieważ może też mieć znaczący wpływ na kierunek muzyki tworzonej przez nas. W końcu, zespół to suma różnych działań artystycznych, a nie założonego gatunku (szufladkowaniu i upychaniu się w sztywnych ramach konwencji gatunkowej mówimy nie!) ;-)
Jesteśmy z Warszawy, i tu też spotykamy się na granie. Jeśli jesteś zainteresowany, to nie krępuj się, pisz na PW.

Awatar użytkownika
Namizawa
Posty: 644
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 27 lut, 2011

Szukasz kogoś kto gra już "na poziomie" czy też nie koniecznie?
Every time you write parallel fifths, Bach kills a kitten.

Skrzypce są nagie. Mają chude ramionka. Niezdarnie chcą się nimi
zasłonić. Płaczą ze wstydu i zimna. Dlatego. A nie, jak twierdzą recenzenci
muzyczni, żeby było piękniej. To nieprawda. Z.Herbert

Pierre
Posty: 3
Rejestracja: ndz 27 lut, 2011

ndz 27 lut, 2011

Przede wszystkim poszukuję kogoś kto stworzy "pejzaż muzyczny". Wiesz, potrafi odpowiednio ułożyć dźwięki, by zbudować swoistą atmosferę. Nie wymagam grania kaprysów i innych arcyskomplikowanych form. ;-) najważniejsza jest emocja w muzyce. Poza tym interesuje mnie też osobowość osoby (w końcu, to coś więcej niż tylko muzyka).
Czyli, odpowiadając na Twoje pytanie: Niekoniecznie musi grać na poziomie

Pierre
Posty: 3
Rejestracja: ndz 27 lut, 2011

czw 03 mar, 2011

ogłoszenie wciąż aktualne!!!

Gness
Posty: 1
Rejestracja: sob 19 lis, 2011

sob 19 lis, 2011

Wciąż aktualne?

simi
Posty: 1
Rejestracja: pt 02 mar, 2012

pt 02 mar, 2012

witam, jeśli to wciąż aktualne, to proszę odezwijcie się do mnie na GG 473 12 92

Jestem skrzypkiem i szukam zespołu do którego mógłbym się wpasować :)

pozdrawiam!


Pierre bardzo wyraźnie napisał, że w wypadku zainteresowania należy napisac na PW. rzępoła

Wróć do „Potrzebny muzyk/ zagram w zespole”