Awatar użytkownika
Kafar
Moderator
Posty: 107
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

sob 10 kwie, 2010

Nie wiem, czy przyjmie się taka wersja pogaduszek, czy chcecie "przecudnik" i marudnik", kwestia dogadania, ale gdzieś rozmawiać trzeba.

Witam na nowym forum. Dużo pracy przed nami, ale jest o co "walczyć". Zapraszam do komentowania, tworzenia nowych wątków.

A dla rozluźnienia:
http://www.joemonster.org/art/9014/Rekordowy_samochod

Awatar użytkownika
Namizawa
Posty: 644
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

sob 10 kwie, 2010

Wydaje mi się że taki temat też się przyda.Czasem ciężko dopasować do któregoś z nich chęć do zwykłego pogadania o wszystkim i o niczym ;D
Every time you write parallel fifths, Bach kills a kitten.

Skrzypce są nagie. Mają chude ramionka. Niezdarnie chcą się nimi
zasłonić. Płaczą ze wstydu i zimna. Dlatego. A nie, jak twierdzą recenzenci
muzyczni, żeby było piękniej. To nieprawda. Z.Herbert

Awatar użytkownika
Kafar
Moderator
Posty: 107
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

sob 10 kwie, 2010

No tak, niech to zastąpi shoutboxa, wygodniejsze, czytelniejsze. A pogadać czasem trzeba.

//edit: przeniosłem temat smyczek.

Awatar użytkownika
zoom
Posty: 85
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

sob 10 kwie, 2010

Nie będzie shoutboxa? Moim zdaniem jest niezbędny. pisanie postów to jednak co innego.
To mój pierwszy post na tym forum, wypada się przywitać ;)
Witajcie! :-)
SP2GIT, zapraszam do łączności! ;)

Awatar użytkownika
zoom
Posty: 85
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

sob 10 kwie, 2010

tak swoją drogą, ciekawe paranoja jak tutaj będzie się pisać pw :-P
SP2GIT, zapraszam do łączności! ;)

yamada
Posty: 235
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

sob 10 kwie, 2010

.
Ostatnio zmieniony ndz 23 paź, 2011 przez yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
byłam, lecz zniknęłam. życie jest podłe. rezygnuję ze wszystkiego.

Awatar użytkownika
paranoja
Moderator
Posty: 245
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 11 kwie, 2010

Zoom, takie małe upomnienie na początek i informacja dla wszystkich ze względu na to, że nie ma jeszcze regulaminu ( w najbliższym czasie powinien się pojawić ) : proszę edytować własne posty, nie pisać jednego pod drugim przez jednego użytkownika. Ploteczki to rodzaj shoutboxa, więc zbrodnia to myślę nie duża tutaj, ale pamiętajcie o tym w innych działach. Będzie czytelniej.

W pewnym sensie się cieszę, że się przenieśliśmy, zoom. Na starej skrzynce już skończyło mi się miejsce :P Muszę inaczej archiwizować wiadomości. Albo po prostu przenieść się na maila.

Zauważyliście, że wszystkie sklepy zamknięte? Rozumiem, że jest żałoba narodowa ze względu na tę straszliwą tragedię w Smoleńsku, ale troszeczkę mi to krzyżuje plany. Na szczęście to nic ważnego i oburzać się na oddawanie hołdu nie będę.

Awatar użytkownika
Kafar
Moderator
Posty: 107
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 11 kwie, 2010

Sklepy są zamknięte "odgórnie". Ale uwierzcie, w tym wypadku to zrozumiałe, tragedia straszna. Z tego powodu oprócz Polski jeszcze dwa państwa ogłosiły żałobę.

Awatar użytkownika
paranoja
Moderator
Posty: 245
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 11 kwie, 2010

A nie więcej? Wydaje mi się, że trochę ich było. Co mnie najbardziej zdziwiło to postawa Rosji. Oczywiście to miłe zaskoczenie. Nie spodziewałam się takiego gestu z ich strony.

Awatar użytkownika
Kafar
Moderator
Posty: 107
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 11 kwie, 2010

Wiem tlyko o Rosji i chyba Brazylii

Awatar użytkownika
paranoja
Moderator
Posty: 245
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 11 kwie, 2010

Gruzja, Litwa, Słowacja, Węgry i nie tylko. Są z nami solidarni. A większość państw oficjalnie wygłosiła największe wyrazy współczucia. Cieszę się, że cały świat jest z Polską.

Awatar użytkownika
izahe
Moderator
Posty: 472
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 11 kwie, 2010

Brakuje mi ShoutBoxa !!! :)
weź moje skrzypce i zagraj tak jak ja...

Awatar użytkownika
Kafar
Moderator
Posty: 107
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 11 kwie, 2010

Będzie. Spokojnie.
harmonia-t17305.html#p253127 - pomogli byście, pierwsze poważne pytanie na forum. Ja niestety nie umiem odpowiedzieć.

Awatar użytkownika
izahe
Moderator
Posty: 472
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 11 kwie, 2010

Ja już nic nie pamiętam, harmonię miałam 3 lata temu i jeszcze z kiepską nauczycielką, a pytania zupełnie nie zrozumiałam, wydaje mi się że po Dominancie nie może być Subdominanta...chciałabym pomóc a nie wprowadzić w błąd, ale może się popytam w szkole;)
weź moje skrzypce i zagraj tak jak ja...

Awatar użytkownika
zoom
Posty: 85
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 11 kwie, 2010

paranoja pisze:Zoom, takie małe upomnienie na początek i informacja dla wszystkich ze względu na to, że nie ma jeszcze regulaminu ( w najbliższym czasie powinien się pojawić ) : proszę edytować własne posty, nie pisać jednego pod drugim przez jednego użytkownika...


Ehhh... i muszę się przyznać, że zrobiłem to w pełni świadomie :oops: Możecie mnie ukarać...

A co do skrzynki na tamtym forum - już byłem zmuszony usuwać część wiadomości i same z siebie się wiele usunęło...
Może faktycznie stałe cykle warto prowadzić mailowo.
Aha i gratuluję awansu ;-) Tylko tej zieleni szkoda...
SP2GIT, zapraszam do łączności! ;)

Wróć do „Hyde Park”