piotrrrrrrr
Posty: 1
Rejestracja: sob 30 paź, 2010

sob 30 paź, 2010

Jestem wyksztalconym muzykiem z doświadczeniem zawodowym grania w różnych orkiestrach.Od pewnego czasu noszę sie z zamiarem utworzenia orkiestry,która skladałaby się z ludzi,którzy są tzw. "muzykami w stanie spoczynku". Szukam osób, które np. skonczyły szkoly muzyczne - pracuja w innym zawodzie - i szukaja możliwości grania dla przyjemności w orkiestrze. Moga to być także osoby, ktore postanowily nauczyć się grać na instrumentach nieco poźniej niż w wieku 4 lat... i tym samym nie miały szansy grania w jakims większym zespole.Słowem byłaby to orkiestra dla absolwentów szkół muzycznych i zdolnych amatorów. Orkiestra mialaby grac muzykę klasyczną, filmową. Jeśli byłby ktoś zainteresowany takim pomysłem - proszę o kontakt. guarneri@wp.pl Trojmiasto

Awatar użytkownika
paranoja
Moderator
Posty: 245
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 31 paź, 2010

Pomysł bardzo ciekawy. Gdybym miała możliwość na pewno bym z takiej skorzystała. Niestety nie moje rejony. Są tu jednak osoby z tych okolic, ciekawe czy ich to zainteresuje.
Życzę powodzenia w projekcie!

Awatar użytkownika
zoom
Posty: 85
Rejestracja: sob 10 kwie, 2010

ndz 31 paź, 2010

Wooow, jak fajnie, kurcze... Szkoda, że nie jestem z Trójmiasta. Jeśli znajdzie się ktoś podobny z Bydgoszczy, to zgłaszam się pierwszy!:PP Może i dla gitary czasem znalazłaby się jakaś partia:D
Życzę powodzenia! Świetny pomysł! ;-)
SP2GIT, zapraszam do łączności! ;)

Wróć do „Potrzebny muzyk/ zagram w zespole”