zamiroquai
Posty: 18
Rejestracja: pn 10 lut, 2014

pn 10 lut, 2014

Udzielę korepetycji uczniom szkół muzycznych, pomogę przezwyciężyć trudności techniczne, przygotować się do egzaminu, występu i tym podobne :)

Dla bardziej zaawansowanych i chętnych skrobnąć co nieco improwizacji jazzowej, mogę dać lekcje z tego zakresu.
Obejmować one będą skale wykorzystywane w muzyce jazzowej i ogólnie rozrywkowej, pracę nad rytmem i feelingiem, poznanie najważniejszych standardów i pracę z podkładami.
Jestem absolwentką instrumentalistyki (klasyka, licencjat) iabsolwentką instrumentalistyki jazzowej (mgr). Dorwać mnie można w Katowicach,, także zapraszam osoby z Katowic i okolic.

Cena konkurencyjna, do uzgodnienia :)
Do zobaczenia!
Ostatnio zmieniony wt 04 gru, 2018 przez zamiroquai, łącznie zmieniany 2 razy.

Alois
Posty: 1
Rejestracja: śr 07 wrz, 2016

pn 04 wrz, 2017

Ceść Zamiroquai. Jestem Alois, teraz studuję konzerwatorium muziky estradowej i jazzowej v Prage, to jest muzyczne lyceum, nie uniwersitet. Teraz mnie 22 lat, muzika jazzowa już jestem zainteresowany dużo lat a chcialbym próbówać studium skrzypec jazzowych v Katowicach. Ja czytal ty studovala, lebo teraz studujesz ten kierunek? Jaka jest szanca do prijetia? Bylo by bardzo fajne, kedy by mog ciebie zkontaktować, możno spotykać, czy dostat od ciebie lekcie priwatne...Znasz czy jest taka opcija przyjechać na konzultacje s profesorem skrzypiec jazzovych? Dękuje bardzo za odpowiedz i prepraszam za mój polski język. Do widzenia. Alois Zatloukal

zamiroquai
Posty: 18
Rejestracja: pn 10 lut, 2014

czw 25 paź, 2018

Alois - oczywiście, że jest szansa. Napisz do mnie e-mail - aga.zami@gmail.com. Pozdrawiam :)

Wróć do „Szukam nauczyciela/ udzielę lekcji”