alice95
Posty: 5
Rejestracja: pn 03 maja, 2010

ndz 12 lut, 2012

zamierzam kupic skrzypce gdzies ok 8 tys. czy warto kupic u Pawlikowskiego? slyszalam tez o Bobaku.. i nie wiem gdzie sie wybrac. interesuja mnie lutnicy z krakowa i okolic.

Awatar użytkownika
Derry
Posty: 387
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

ndz 12 lut, 2012

Dołączam się do pytania. Dysponuję podobną kwotą. Ktoś może coś powiedzieć o lutnikach z południa? Gdzie warto zajrzeć?

adamar
Posty: 94
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011

pn 13 lut, 2012

Robert Loska z Gliwic. Robił remont (kapitalny) mojego instrumentu. Zrobił to rewelacyjnie. Niestety bardzo tani to on nie jest. O robionych przez niego instrumentach tylko czytałem http://www.ruchmuzyczny.pl/PelnyArtykul.php?Id=1776

violinpop
Posty: 22
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010

czw 16 lut, 2012

Ja proponuję wizytę u Lutników Kowalskich, niedaleko Krk ( z Krk do Nowego Targu są co 20 min busy). Kupiłem u Nich skrzypce, które mają niesamowity piękny dźwięk, profesjonalne wykonanie.
Polecam stronę: http://lutnik.eu/

alice95
Posty: 5
Rejestracja: pn 03 maja, 2010

pt 17 lut, 2012

pytanie do posiadaczy skrzypiec lutnika- Roberta Loski.
co mozecie powiedziec o jego instrumentach. chcialabym rowniez zobaczyc jakies zdj.

Awatar użytkownika
Derry
Posty: 387
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010

pt 17 lut, 2012

Proponuję moderatorom usunąć. Drugi podobny temat... Nie można było zmienić nazwy poprzedniego i tam pisać? Załóżmy od razu dla każdego lutnika osobny wątek i ich obgadujmy. Będzie zabawnie.

Robi się bałagan. Już nic nie można tu znaleźć, a Panna to pogłębia :)

Proponuję Paniczowi zapoznanie się z punktem §1.8.a regulaminu :-P . rzępoła

Zapoznałem się :) Przepraszam. Już od jakiegoś czasu staram się stosować do tego :)
Ostatnio zmieniony pt 22 cze, 2012 przez Derry, łącznie zmieniany 1 raz.

Martyna
Posty: 1
Rejestracja: pt 22 cze, 2012

pt 22 cze, 2012

Witajcie,
chcialabym dowiedziec sie opinie na temat skrzypiec od pana R.Loski. Nosze sie z zakupem skrzypiec i najbardziej upodobalam sobie jego osobe kierujac sie opinia na jego temat z lat wczesniejszych. Natomiast tutaj na forum i w internecie nie moge znalezc ani jednej osoby, ktora powiedzialaby swoje zdanie na temat skrzypiec przez niego wykonanych. Czy ktos z Was moglby mi pomoc. Ktos kto gra, badz ma znajomych, ktorzy na jego instrumentach graja..?


Serdecznie dziekuje i pozdrawiam.

Wróć do „Skrzypce”